Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Among Us - poradnik do gry

Among Us - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Among Us: Beta - jak pobrać? Among Us poradnik, porady

Na tej stronie poradnika do Among Us dowiesz się jak pobrać aktualizację do gry, która znajduje się w becie i nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich.

W Among Us pojawiła się aktualizacja, która dodaje między innymi ukrycie Task Bar oraz anonimowe głosowanie w grze - Among Us: Beta - jak pobrać? - Among Us - poradnik do gry

W Among Us pojawiła się aktualizacja, która dodaje między innymi ukrycie Task Bar oraz anonimowe głosowanie w grze. Zmiany te jednak nie są jeszcze dostępne w oficjalnej wersji Among Us. Co zatem trzeba zrobić, aby móc zagrać z nowo wprowadzonymi zmianami?

W pierwszej kolejności wejdź do Biblioteki Steam i znajdź Among Us. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na Among Us i wybierz Właściwości. W następnym kroku wybierz zakładkę z betą. Rozwiń menu, tam powinna pokazać się opcja do wybrania public-beta. Wybierz ją i zamknij okno, następnie poczekaj aż aktualizacja sama się zainstaluje. Pamiętaj, że beta to nie jest oficjalna wersja gry, mogą pojawić się różne błędy, nawet jeśli jeszcze nikt nie zgłaszał żadnych problemów. Aktualizację instalujesz na własną odpowiedzialność.