Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Among Us - poradnik do gry

Among Us - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Among Us: Za darmo - jak zagrać? Among Us poradnik, porady

Na tej stronie poradnika dowiesz się, czy możesz zagrać w Among Us za darmo, a jeśli tak, to na jakich platformach i pod jakim warunkiem. Strona ta została podzielona na 3 opcje, płatną, darmową - mobilną, oraz darmową - PC.

Płatna opcja

Jedną z opcji jest kupienie gry na platformie Steam, dzięki czemu gracze będą mogli grać na swoich PC. Grę Among Us możesz zakupić na platformie Steam za około 18 złotych. Kupując grę, masz dostęp do wszystkich opcji, którą dają twórcy gry, ponadto gra pozbawiona jest reklam, czego nie można powiedzieć o opcji darmowej.

Darmowa opcja - mobilnie

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na Among Us, lub po prostu chciałbyś najpierw przetestować ten tytuł i zobaczyć, czy ci się spodoba, możesz pobrać grę za darmo ze Sklepu Play na platformy mobilne. Różnica względem płatnej wersji jest taka, że steruje się nieco inaczej, ponadto po zakończeniu rozgrywki pojawiają się reklamy.

Darmowa opcja PC

Istnieje również opcja, która pozwala na zagranie w Among Us za darmo na PC. Aby tego dokonać, należy pobrać program BlueStacks. Program ten, to tak naprawdę emulator, pozwalający grać w gry na androida na swoim PC. Po pobraniu i zainstalowaniu go na swoim komputerze, należy zalogować się poprzez program na swoje konto w Sklep Play. Po zalogowaniu się, wyszukaj grę Among Us i pobierz ją. Wersja gry jest taka sama jak wersja mobilna, oznacza to, że sterowanie jest nieco inne oraz pojawiają się reklamy.