Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hades - poradnik do gry

Hades - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Hades: Informacje o grze Hades poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz podstawowe informacje o grze Hades. W ten sposób dowiesz się o co w niej chodzi i jak do niej podjeść. Dzięki temu możesz ocenić czy jest to gra dla Ciebie.

Ucieczka z Hadesu

Zacznijmy od podstaw - Hades: Informacje o grze - Hades - poradnik do gry

Zacznijmy od podstaw. Twoim zadaniem jest ucieczka z podzielnego królestwa. W tym celu będziesz przechodził przez losowo wygenerowane pokoje i zabijał pojawiających się wrogów.

Przeciwnicy

W grze Hades występują różnorodni przeciwnicy - począwszy od zwykłych, których znajdziesz na poziomach, przez minibossy i ostatecznie bossów - Hades: Informacje o grze - Hades - poradnik do gry

W grze Hades występują różnorodni przeciwnicy - począwszy od zwykłych, których znajdziesz na poziomach, przez minibossy i ostatecznie bossów.

Pamiętaj jednak, że większość pokoi i przeciwników ma swoje etapy/fazy - Hades: Informacje o grze - Hades - poradnik do gry

Pamiętaj jednak, że większość pokoi i przeciwników ma swoje etapy/fazy. Najczęściej oczyszczenie jednego pomieszczenia nie równa się z spokojem i wolnością. Zawsze bądź czujny, ponieważ może pojawić się kolejna fala wrogów, która zatrzyma Cię w pomieszczeniu.

Nagrody

Za każdy wyczyszczony pokój dostaniesz nagrodę - Hades: Informacje o grze - Hades - poradnik do gry

Za każdy wyczyszczony pokój dostaniesz nagrodę. Może być nią dar od bogów, ulepszenie broni bądź umiejętności, nektar, upominek czy też waluta.

Wszelkie nagrody, które możesz dostać opisaliśmy na dedykowanych im stronom poradnika.