Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crash 4: Poziomy na odwrót - co to? Crash Bandicoot 4 poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do gry Crash Bandicoot 4 opisaliśmy czym są poziomy na odwrót, jak wpływają na rozgrywkę i czy musisz je wykonywać, aby ukończyć grę.

Wygląd poziomów

Poziomy na odwrót to lustrzane odbicie zwykłych plansz - Crash 4: Poziomy na odwrót - co to? - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Poziomy na odwrót to lustrzane odbicie zwykłych plansz. Każda mapa ma swój specyficzny styl graficzny, ale poza tym niewiele się różnią. Większość z nich niestety strasznie męczy oczy. Jedna mapa jest w pełni czarna, na kolejnej każdy twój ruch będzie wywoływać tęczową falę, a innym razem trafisz na planszę, która będzie wyglądać jakby ktoś namalował ją kredkami.

Znaczącą różnicą pomiędzy poziomami jest lokalizacja diamentu. Żaden z nich nie jest w tym samym miejscu, co na podstawowej mapie.

Przygotowaliśmy stronę, na której opisaliśmy każdy diament dostępny w lokacjach na odwrót. Jeśli pragniesz znaleźć je wszystkie, zajrzyj na stronę Diamenty (Poziomy Na Odwrót).

Zastosowanie

Na poziomach na odwrót możesz zdobywać diamenty tak jak i na zwykłych mapach - Crash 4: Poziomy na odwrót - co to? - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Na poziomach na odwrót możesz zdobywać diamenty tak jak i na zwykłych mapach. Potrzebne są one głównie do zdobywania nowych skórek.

Diamenty zdobędziesz za:

  1. Zdobycie 40% wszystkich owoców Wumpa dostępnych na mapie;
  2. Zdobycie 60% wszystkich owoców Wumpa dostępnych na mapie;
  3. Zdobycie 80% wszystkich owoców Wumpa dostępnych na mapie;
  4. Zdobycie wszystkich skrzyń;
  5. Przejście całej planszy z mniejszą ilością śmierci niż 3;
  6. Znalezienie ukrytego diamentu.

Przygotowaliśmy strony, na których znajdziesz skórki wraz z wymaganiami:

  1. Skórki dla Coco;
  2. Skórki dla Crasha.

Nagrody

Tak jak wspominaliśmy wyżej główną nagrodą, poza satysfakcją, jest odblokowywanie nowych skórek - Crash 4: Poziomy na odwrót - co to? - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Tak jak wspominaliśmy wyżej główną nagrodą, poza satysfakcją, jest odblokowywanie nowych skórek. Musisz zdobyć dokładną ilość diamentów, aby dostać nowy strój dla postaci. Dzięki temu Twój bohater będzie zawsze modnie ubrany.

Wymagania do ukończenia gry

Nie - Crash 4: Poziomy na odwrót - co to? - Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Nie. Nie musisz wykonywać poziomów na odwrót, aby zakończyć grę. Jeśli jednak chcesz ukończyć grę w 106% musisz wykonać wszelkie aktywności, a to łączy się z maskowaniem poziomów na odwrót.