Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Grand Theft Auto Vice City poradnik Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - Wprowadzenie | Grand Theft Auto Vice City - Grand Theft Auto: Vice City - poradnik do gry

Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak większość graczy miała w swojej karierze do czynienia choćby z jedną z jedna z trzech poprzednich części, resztę zapraszam do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi w serwisie informacyjnym GRY-OnLine.

Ten poradnik jest opisem wszystkich czynności, jakie gracz musi wykonać by ukończyć grę w 100% (zgodnie z wpisem w statystykach) oraz szczegółowo objaśnia kilka ciekawych aspektów. Poza opisem wykonania poszczególnych misji, zarówno tych wymaganych do ukończenia głównego wątku gry, jak i dodatkowych oraz bonusowych, znajdziecie tu spis wszystkich paczek, rozbojów, sklepów, apartamentów wraz z instytucjami oraz lokacje miejsc wyznaczonych jako unikalne skoki.

Jako że jest tego sporo, podzieliłem poradnik na dwie części. Szczegółowy spis zwartości poradników oraz sposobu ukończenia gry w 100% zawarłem w kolejnym rozdziale. Jeśli szukacie informacji na temat dostępnego uzbrojenia, samochodów, stacji radiowych czy innych szczegółowych informacji na temat Vice City, wszystko to znajdziecie na stronie www.gta.pl.

Pozostaje mi już tylko zaprosić Was do zapoznania się z poradnikiem oraz do samej gry, która potrafi wciągnąć na kilka długich wieczorów.