Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 Tony Hawk's Pro Skater 1 2 poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdziesz informacje na temat mapy Downtown. Dowiesz się jak wykonać wszelkie wyzwania dotyczące tego levelu.

Wyniki i combo

Na tej mapie 4 wyzwania odnoszą się do wyniku i combo:

  1. High Score - 25,000;
  2. Pro Score - 90,000;
  3. Sick Score - 175,000;
  4. High Combo -18,000.

S-K-A-T-E

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter. Wspólnie tworzą napis SKATE. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

5 kubełków popcornu

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 popcornów - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 popcornów. Tak jak w przypadku liter, mają one niebieską poświatę dzięki czemu łatwo je zauważyć. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

Znaki

Na mapie jest 5 znaków, które musisz zniszczyć - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Na mapie jest 5 znaków, które musisz zniszczyć. Wystarczy, że wjedziesz w nie z odpowiednią prędnością. Musisz zniszczyć je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

Rooftop Gaps

Na tej mapie znajdziesz 3 punkty, w których możesz zeskoczyć z dachu - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Na tej mapie znajdziesz 3 punkty, w których możesz zeskoczyć z dachu. Dostaniesz za to dodatkowe punktu. Nie musisz wykonywać żadnej sztuczki, po prostu wyląduj w bezpieczniej pozycji, aby nie zniszczyć tricku.

Ollie

To będzie proste - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

To będzie proste. W Downtown jest kilka zaparkowanych aut. Musisz po prostu po nich przejechać.

Ukryta taśma

Aby zdobyć ukrytą taśmę po prostu wskocz na dach budynku i przeskocz po między blokami - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Downtown - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Aby zdobyć ukrytą taśmę po prostu wskocz na dach budynku i przeskocz po między blokami. W powietrzu czeka na ciebie taśma.

Stat Points

W Downtown znajdziesz 4 punkty służące do rozwoju umiejętności. Ich lokalizacja jest zależna od stylu bohatera.

Vicarious Visions Logo

Na każdym poziomie znajdziesz logo Vicarious Visions. Jest ono bardzo widoczne Wygląda jak dwie litery V, postawione zaraz obok siebie. Dodatkowo ma lekko niebieskawą poświatę dzięki czemu rzuca się w oczy.

Wejdź na dach, na którym znajduje się litera T. Aby dostać się do Vicarious Visions Logo po prostu przejedz wzdłuż krawędzi, a następnie doskocz do sekretu.

Alien Plushie

W Downtown znajdziesz jedną figurkę obcego. Dokładną jej lokalizację znajdziesz na odzielnej stronie poradnika.