Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 Tony Hawk's Pro Skater 1 2 poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdziesz informacje na temat mapy Mall. Dowiesz się jak wykonać wszelkie wyzwania dotyczące tego levelu.

Wyniki i combo

Na tej mapie 4 wyzwania odnoszą się do wyniku i combo - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Na tej mapie 4 wyzwania odnoszą się do wyniku i combo:

  1. High Score - 20,000;
  2. Pro Score - 80,000;
  3. Sick Score - 150,000;
  4. High Combo -15,000.

S-K-A-T-E

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie odnosi się do zebrania 5 liter. Wspólnie tworzą napis SKATE. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

5 robotów

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 figurek robotów - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Kolejne wyzwanie polega na zebraniu 5 figurek robotów. Tak jak w przypadku liter, mają one niebieską poświatę dzięki czemu łatwo je zauważyć. Musisz zebrać je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

5 szklanych tablic

Na mapie jest 5 tablic, które musisz zniszczyć - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Na mapie jest 5 tablic, które musisz zniszczyć. Wystarczy, że wjedziesz w nie z odpowiednią prędnością. Musisz zniszczyć je wszystkie przy jednym podejściu, aby zaliczyć to wyzwanie.

Nose Grind

Po przejechaniu przez drzwi do galerii trzymaj się lewej strony, a zobaczysz długą poręcz - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Po przejechaniu przez drzwi do galerii trzymaj się lewej strony, a zobaczysz długą poręcz. Wykonaj grind wzdłuż całej szyny - od początku do końca. Trick, który musisz wykonać to Nosegrind:

  1. PS4: góra + trójkąt;
  2. Xbox One: góra + Y.

AirWalk

1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry
To będzie proste - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

To będzie proste. Przed schodami jest rampa, na której możesz się rozpędzić. Przeskocz przez szklaną barierkę w w trakcie wykonaj AirWalk:

  1. PS4: dół prawo + kółko;
  2. Xbox One: dół prawo + B.

Ukryta taśma

Aby zdobyć ukrytą taśmę po prostu wskocz na rusztowanie, znajdujące się pośrodku mapy - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Mall - solucja THPS1 - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Aby zdobyć ukrytą taśmę po prostu wskocz na rusztowanie, znajdujące się pośrodku mapy. Najwygodniej będzie minąć samochód postawiony na górze, następnie wskoczyć na barkierkę i z niej przeskoczyć na czerwone rury.

Stat Points

W Mall znajdziesz 3 punkty służące do rozwoju umiejętności. Ich lokalizacja jest zależna od stylu bohatera.

Vicarious Visions Logo

Na każdym poziomie znajdziesz logo Vicarious Visions. Jest ono bardzo widoczne Wygląda jak dwie litery V, postawione zaraz obok siebie. Dodatkowo ma lekko niebieskawą poświatę dzięki czemu rzuca się w oczy.

Vicarious Visions Logo wisi na początku mapy, na brzegu. Aby się do niego dostać musisz wskoczyć na ścianę, wykonać ollie, a następnie przylec do krawędzi.

Alien Plushie

W Mall znajdziesz jedną figurkę obcego. Dokładną jej lokalizację znajdziesz na odzielnej stronie poradnika.