Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: Wyzwania - informacje ogólne Tony Hawk's Pro Skater 1 2 poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdziesz informacje na temat wyzwań. Wykonywanie wyzwań to świeta opcja jeśli pragniesz szybko rozwijać swoją postać. Większość z nich bowiem zapewni Ci sporo punktów doświadczenia oraz pieniędzy.

Rodzaje wyzwań

W grze znajdziesz wiele wyzwań, które możesz wykonać - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Wyzwania - informacje ogólne - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

W grze znajdziesz wiele wyzwań, które możesz wykonać. Większość z nich wpływa również na zdobywanie punktów doświadczenia. Wyzwania dotyczą:

  1. Postaci;
  2. Tworzenia skateparku;
  3. Combo;
  4. Trybu multiplayer;
  5. Danych map.

Wyzwań w grze jest kilkaset, możesz spokojnie wykonywać je w trakcie rozgrywki. Część z nich może wpaść samoistnie, gdy po prostu będziesz dobrze grać.

Zatwierdzanie wyzwań

Po wykonaniu wyzwania nie zostanie ono automatycznie zatwierdzone - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Wyzwania - informacje ogólne - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Po wykonaniu wyzwania nie zostanie ono automatycznie zatwierdzone. Musisz wejść w sekcję i potwierdzić wykonanie wyzwania, używając odpowiedniego klawisza - np. trójkąta w wersji na PS4. Dopiero po zatwierdzeniu wyzwania dostaniesz nagrody. Pamiętaj, aby co jakiś czas zerkać w tę opcję, inaczej możesz dorobić się sporej kolekcji niezatwierdzonych wyzwań.

Wyzwania - jak sprawdzić?

Czwartą kategorią dostępną w grze są challenges - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Wyzwania - informacje ogólne - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Czwartą kategorią dostępną w grze są "challenges". W tym miejscu możesz sprawdzić wykonane wyzwania, te które są w trakcie oraz te, które masz jeszcze przed sobą. Żadne z nich nie jest ukryte. Możesz, więc swobodnie przglądać wszystkie skecje wyzwać i sprawdzać, które jesteś w stanie wykonać.