Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tony Hawk's Pro Skater 1+2: Oś XY - jak zmienić? Tony Hawk's Pro Skater 1 2 poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Tony Hawk's Pro Skater 1+2 znajdziesz informację o sterowaniu. Odpowiemy na pytanie czy można ustawić inwersję osi Y.

Inwersja osi Y

Zacznijmy od tego, że gra uruchamia się z odwróconą osią Y - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Oś XY - jak zmienić? - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Zacznijmy od tego, że gra uruchamia się z odwróconą osią Y. Dla wielu nowych graczy może być to bardzo nieintuicyjne i sprawiające ogromne problemy. Starsi gracze odnajdą się jednak w tym sterowaniu najlepiej.

Jak zmienić oś Y?

To czy chcesz grać z inwersją osi Y czy też nie, to tylko Twoja decyzja. Możesz zmienić to, w każdej chwili. Pamiętaj jednak, że sterowanie odgrywa istotną rolę w tej produkcji. Jeśli będziesz stale eksperymentować możesz mieć problem z wykonywaniem trików oraz tworzeniem combo.

Oś jednak można bardzo łatwo zmienić, nawet w trakcie wykonywania mapy - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Oś XY - jak zmienić? - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Oś jednak można bardzo łatwo zmienić, nawet w trakcie wykonywania mapy. Wystarczy, że wjedziesz w ustawienia sterowanie - "Gamplay Options".

Od razu spójrz w ustawienia kamery - Tony Hawks Pro Skater 1+2: Oś XY - jak zmienić? - Tony Hawks Pro Skater 1+2 - poradnik do gry

Od razu spójrz w ustawienia kamery. Znajdziesz tam opcje dotyczące inwersji osi X i osi Y. Ustaw je wedle swoich preferencji, aby zdobywać jak najlepsze wyniki w Tony Hawk's Pro Skater 1+2.