Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć Ghost of Tsushima poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Ghost of Tsushima możesz znaleźć pełny opis zdobycia trofeum Mistrz talizmanów - A Charming Man. Trofeum to zdobywa się za umieszczenie talizmanu (Charm) w każdym z 6 dostępnych miejsc / slotów w inwentarzu. Z naszego opisu dowiesz się jak odblokować wszystkie sloty i jak pozyskiwać talizmany.

Talizmany (Charms) to przedmioty gwarantujące różnorakie pasywne bonusy do statystyk głównego bohatera - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Talizmany (Charms) to przedmioty gwarantujące różnorakie pasywne bonusy do statystyk głównego bohatera. Odnajdywane lub otrzymywane talizmany umieszcza się w slotach widocznych w zakładce Sprzęt.

Początkowo niestety dostępne są tylko 2 sloty na talizmany. Musisz docelowo doprowadzić do stanu z powyższego obrazka - odblokować w sumie 6 slotów na talizmany i w każdym z nich umieścić dowolny talizman.

1 - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
W celu odblokowywania kolejnych slotów musisz odnajdywac kapliczki inari i modlić się przy nich - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

W celu odblokowywania kolejnych slotów musisz odnajdywac kapliczki inari i modlić się przy nich. W zlokalizowaniu każdej z kapliczek pomoże ci lis. Odnajduj na mapie Cuszimy lisie nory i podążaj za odnajdywanymi przy nich przyjaźnie nastawionymi lisami. Każdy lis doprowadzi cię do innej kapliczki. Lisich nor oraz kapliczek inari w Cuszimie jest mnóstwo i nie musisz bardzo dokładnie przeszukiwać mapy.

Po pomodleniu się przy kapliczce inari możesz otrzymać informację o odblokowaniu nowego slotu lub o wymaganej liczbie innych kapliczek do odnalezienia - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Po pomodleniu się przy kapliczce inari możesz otrzymać informację o odblokowaniu nowego slotu lub o wymaganej liczbie innych kapliczek do odnalezienia.

2 - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry
Talizmany zdobywa się przede wszystkim jako nagrody za - Ghost of Tsushima: Mistrz talizmanów - trofeum, jak zdobyć - Ghost of Tsushima - poradnik do gry

Talizmany zdobywa się przede wszystkim jako nagrody za:

  1. Zaliczanie zadań - W szczególności mowa tu o pobocznych questach.
  2. Docieranie do kapliczek Shintro - Każda lokacja tego typu wymaga zaliczenia dłuższej wspinaczki.

Zawsze możesz sprawdzić opis zadania czy lokacji i wybierać w pierwszej kolejności te aktywności, które gwarantują pozyskanie jakiegoś talizmanu.