Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odcinek 6 | Solucja DBZ Kakarot | Nadchodzi terror androidów Dragon Ball Z Kakarot poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do gry Dragon Ball Z Kakarot, przeczytasz solucję następujących zadań wątku głównego: Niespodziewany gość, Poświęcenie Ten Shinhana.

DBZ Kakarot - Niespodziewany gość

Obejmujesz kontrolę nad Piccolo - Odcinek 6 | Solucja DBZ Kakarot | Nadchodzi terror androidów - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Obejmujesz kontrolę nad Piccolo. Androidy dotarły do domu Boskiego Miszcza. Musisz zmierzyć się z Androidem 17 (41 poziom). Przeciwnik w walce jest dużo słabszy niż Android 18 i jeśli rozegrasz walkę agresywnie, szybko uporasz się z przeciwnikiem. Kontruj ataki w zwarciu i blokuj, a następnie ogłuszaj wroga i kończ combosy silnym atakiem Ki.

DBZ Kakarot - Poświęcenie Ten Shinhana

Po wstawce obejmiesz kontrolę nad Goku i musisz walczyć z Cellem (43 poziom), który osiągnął swoją kolejną formę - Odcinek 6 | Solucja DBZ Kakarot | Nadchodzi terror androidów - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Po wstawce obejmiesz kontrolę nad Goku i musisz walczyć z Cellem (43 poziom), który osiągnął swoją kolejną formę. Wróg m.in. używa podczas walki technik Goku i Piccolo i ma silne ciosy w zwarciu. Najlepiej uskakiwać przed jego ciosami specjalnymi i kontrować z pomocą własnych technik. Pamiętaj, by walczyć w formie super sayianina, by zadawać większe obrażenia.