Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowywanie nowych technik w Dragon Ball Z Kakarot Dragon Ball Z Kakarot poradnik, solucja

Na początku swojej przygody w Dragon Ball Z: Kakarot, będziesz kierował Goku i resztą postaci, która posiada dość ubogi wachlarz ciosów. To zrozumiałe, gdyż gra pragnie odwzorować rozwój bohaterów na tle sagi Dragon Ball Z. Poniższy rozdział poradnika podpowie, jak odblokować nowe techniki dla bohaterów.

Pozyskać nowe techniki można na kilka sposobów - Odblokowywanie nowych technik w Dragon Ball Z Kakarot - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Jak odblokować nowe techniki w Dragon Ball Z: Kakarot?

Pozyskać nowe techniki można na kilka sposobów. Najważniejszym i najłatwiejszym sposobem jest zbieranie rozrzuconych kul w świecie gry. Są to tzw. Z Orbs, kule, które pozwalają odblokować nowe zdolności w drzewku rozwoju wybranych postaci. Co ciekawe, każda z kontrolowanych postaci ma odmienne drzewko talentu. Z Orbsy odnaleźć można w wielu miejscach - kolor podnoszonych kul zależy od odwiedzanego regionu (niebieskie kule znajdziesz pod wodą, zielone w lesie itp.). Warto więc na bieżąco podnosić lewitujące orby i kupować coraz potężniejsze techniki dla Goku i reszty drużyny.

Drugą metodą na odblokowanie technik jest wzięcie udziału w specjalnych sesjach treningowych. Podczas nich, będziesz walczył z duchową projekcją danej postaci - możliwe jest starcie np. Goku kontra Goku, czy pojedynek z pokonanymi już wrogami. Aby dołączyć do treningu, musisz odnaleźć specjalne miejsce do treningów i posiadać odpowiednią ilość D medals. Te przedmioty, podobnie jak opisane Orbsy, odnajdziesz w świecie gry. Są pochowane w przeróżnych miejscach i zazwyczaj są dużo ciężej dostępne.

Finalnie, możesz również pozyskiwać soul emblems - emblematy, które dostaniesz od postaci pobocznych w grze. Kolejne przedmioty tego typu będziesz pozyskiwał z wątku fabularnego, czy po wykonaniu zadań opcjonalnych. Emblematy możesz wykorzystać do rozwoju community board, co pozwoli ci dotrzeć do nowych umiejętności dla bohaterów.