Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Darksiders Genesis: Ściana, rozdział 14 - jak rozbić? Darksiders Genesis poradnik, tipy

Wykonując misje fabularne w 14 rozdziale gry Darksiders Genesis dotrzesz do punktu, w którym dalszą drogę będzie blokować zniszczona ściana. Aby się jej pozbyć musisz ją wysadzić. Na tej stronie naszego poradnika opisaliśmy skąd wziąć Bomb Grawths oraz ją przetransportować ją na ścianę.

Zacznijmy od tego, że Bomb Grawths znajdziesz za dwoma platformami poruszającymi się po lokacji. Aby się do niej dostać musisz wskoczyć na obie platformy, a potem przeskoczyć na stabilną półkę.

Na przemieszczenie bomby są dwa sposoby - Darksiders Genesis: Ściana, rozdział 14 - jak rozbić? - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Na przemieszczenie bomby są dwa sposoby. Możesz poczekać, aż droga będzie pusta i przerzucić ją od razu na ścianę. Bądź rzucać bombą na krawędzie skał znajdujących się na platformach. Potem przeskakiwać na bezpieczne platformy, przyciągać bombę i rzucać nią tak, aż dotrze do ściany.

Umieść bombę na ścianie i podpal ją, aby otworzyć przejście - Darksiders Genesis: Ściana, rozdział 14 - jak rozbić? - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Umieść bombę na ścianie i podpal ją, aby otworzyć przejście. Dzięki temu możesz kontynuować robienie misji fabularnych.