Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Darksiders Genesis - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Darksiders Genesis: Astarte boss - rozdział 10, walka Darksiders Genesis poradnik, tipy

Astrate to boss, na którego natrafisz w dziesiątym rozdziale gry Darksiders Genesis. Dotrzesz do niego wykonując misje fabularne.

Walka z Astarte to najbardziej przewidywalna walka w całe grze. Boss ma dwie fazy, które są podmieniane, gdy straci 1 życia.

Pierwsza faza przeciwnika to okrążanie ogniska. Najlepiej będzie, gdy pojedziesz za nim konno i będziesz do niego stale strzelać.

Po utracie 1 życia przeciwnik schowa się, a na mapie pojawią się jego sojusznicy - Darksiders Genesis: Astarte boss - rozdział 10, walka - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Po utracie 1 życia przeciwnik schowa się, a na mapie pojawią się jego sojusznicy. To trudniejsza część walki. Musisz zniszczyć ich wszystkich, aby przejść do kolejnej fazy.

Ponownie, boss pojawi się i będzie latał wokół ogniska - Darksiders Genesis: Astarte boss - rozdział 10, walka - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Ponownie, boss pojawi się i będzie latał wokół ogniska. Jeźdź za nim i strzelaj do niego. Co jakiś czas mogą zacząć gonić Cie inni przeciwnicy. Eliminuj ich, aby nie zepchnęli Cię z wierzchowca.

Świetnym sposobem na pokonanie sojuszników bossa jest uruchomienie Chaosu/Anarchii - Darksiders Genesis: Astarte boss - rozdział 10, walka - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Świetnym sposobem na pokonanie sojuszników bossa jest uruchomienie Chaosu/Anarchii. W ten sposób będziesz mógł zadawać ogromne obrażenia sojusznikom Astarte. Ci przeciwnicy są znacznie trudniejsi niż sam boss.

Po zabiciu bossa możesz kontynuować rozgrywkę fabularną - Darksiders Genesis: Astarte boss - rozdział 10, walka - Darksiders Genesis - poradnik do gry

Po zabiciu bossa możesz kontynuować rozgrywkę fabularną. W nagrodę otrzymasz nowy rdzeń.