Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Star Wars Jedi: Fallen Order wyjaśniamy na jakich zasadach dochodzi do konfrontacji z łowcami nagród (Bounty Hunters). Pełnią oni rolę mini-bossów w grze i pojawiają się w losowych miejscach. Informujemy czy rozgrywanie walk z łowcami nagród jest obowiązkowe, w jakich odmianach pojawiają się oraz jakie nagrody przewidziano za rozprawianie się z nimi.

Kiedy zaczną pojawiać się łowcy nagród?

Łowcy nagród nie pojawiają się od samego początku gry - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Łowcy nagród nie pojawiają się od samego początku gry. Musisz najpierw dostatecznie awansować w głównej fabule, a konkretnie dotrzeć do końcowej części trzeciego rozdziału kampanii. Cal spotka wtedy pierwszego łowcę nagród - Crushera Hagopa. Finał pojedynku z łowcą nagród jest niestety odgórnie narzucony - główny bohater zostanie pojmany przez łowcę i wyląduje w więzieniu.

W czwartym rozdziale kampanii Cal musi wydostać się z więzienia - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W czwartym rozdziale kampanii Cal musi wydostać się z więzienia. Dojdzie do ponownego starcia z Crusherem Hagopem, które rozegra się na specjalnej arenie.

Od momentu pokonania Crushera Hagopa i ucieknięcia z areny na Cala będą polowali inni łowcy nagród.

Gdzie spotykać łowców nagród?

Łowców nagród spotyka się w losowych miejscach w świecie gry - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Łowców nagród spotyka się w losowych miejscach w świecie gry. Możesz wpaść na nich np. w dawnym legowisku bossa czy w pobliżu jakiejś lokacji questowej. Spotkanie łatwo można rozpoznać pojawieniem się u góry ekranu paska zdrowia łowcy nagród (są oni traktowani jako mini-bossowie).

Łowcy nagród przeważnie atakują w parach, tzn. do pokonania w tej samej lokacji jest dwóch przeciwników. O wiele rzadziej do wyeliminowania jest tylko jeden łowca lub walczy się z dwoma łowcami przebywającymi w sąsiadujących ze sobą obszarach.

Starcia z łowcami nagród są opcjonalne - możesz im bezproblemowo uciec. Łowcy nie opuszczą lokacji, w której pierwotnie się znajdowali, tak więc nie musisz obawiać się tego, że będą ścigali Cala przez całą mapę.

Typy łowców nagród

W grze ma się do czynienia z trzema głównymi odmianami łowców nagród - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

W grze ma się do czynienia z trzema głównymi odmianami łowców nagród. Przeciwnicy z każdej z tych kategorii pojawiają się oczywiście więcej niż jeden raz. Jeżeli pojawiła się para łowców, to jej skład również jest losowany.

1) Haxion Brood Bounty Hunter - Wykorzystuje on plecak odrzutowy do przemieszczania się po okolicy i atakowania z wysokości. Przeciwnik ten dąży też ataków z użyciem broni palnej oraz miotacza ognia. Szukaj okazji do walki wręcz i atakuj łowcę gdy ten przeładowuje broń.

2) Haxion Brood Commando - Dysponuje on szerokim wachlarzem umiejętności - może strzelać z blastera, rzucać granatami, wspomagać się tarczą (skupiaj się wtedy na zmniejszeniu dzielącego was dystansu) oraz wykonywać szarże z tarczą (odskakuj w odpowiednich momentach na boki) - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

2) Haxion Brood Commando - Dysponuje on szerokim wachlarzem umiejętności - może strzelać z blastera, rzucać granatami, wspomagać się tarczą (skupiaj się wtedy na zmniejszeniu dzielącego was dystansu) oraz wykonywać szarże z tarczą (odskakuj w odpowiednich momentach na boki).

3) Haxion Brood Bounty Droid - To silnie opancerzony droid, który dysponuje atakami do walki wręcz oraz do walki na dystans - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

3) Haxion Brood Bounty Droid - To silnie opancerzony droid, który dysponuje atakami do walki wręcz oraz do walki na dystans. Najpoważniejszym atakiem droida jest szarża. Unikanie jej jest bardzo ważne, bo może powalić Cala i zadać spore obrażenia.

Uniwersalną poradą do wszystkich starć z łowcami nagród jest to żeby skupiać się na jednym przeciwniku i w międzyczasie unikać ataków ze strony drugiego łowcy. Po tym jak pierwszy łowca zostanie wyeliminowany rozegranie walki z pojedynczym drugim łowcą będzie już o wiele mniej wymagające.

Co zyskuje się dzięki pokonywaniu łowców nagród?

Główną nagrodą za pokonanie każdego łowcy jest otrzymanie dużej ilości punktów doświadczenia - Łowcy nagród w Jedi Upadły Zakon / Fallen Order - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Główną nagrodą za pokonanie każdego łowcy jest otrzymanie dużej ilości punktów doświadczenia. Nagroda ta będzie znacznie lepsza od wszystkich starć ze "zwykłymi" przeciwnikami i potworami.

Przystępowanie do walk z łowcami jest też wymagane na potrzeby zdobycia dwóch trofeów. Osiągnięcie Szumowiny i nikczemnicy zdobędziesz dzięki pokonaniu co najmniej raz każdego z trzech typów łowców nagród. Nie zapominaj także o skanowaniu pokonanych łowców nagród, gdyż jest to jednym z wymogów do odblokowania trofeum Kolekcjoner danych (zeskanowanie wszystkich typów wrogów w grze).