Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak dobrać ekwipunek w Call of Duty Mobile? Call of Duty Mobile poradnik, tipy

W czasie rozgrywki w Call of Duty: Mobile istotny jest dobór ekwipunku. Ta strona poradnika zawiera informacje o tym jak skompletować wyposażenie w zależności od sposobu gry.

Jeśli najbardziej lubisz ograniczony kontakt z przeciwnikiem i wolisz walkę na dystans musisz wyposażyć się w odpowiednie uzbrojenie - Jak dobrać ekwipunek w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Snajper

Jeśli najbardziej lubisz ograniczony kontakt z przeciwnikiem i wolisz walkę na dystans musisz wyposażyć się w odpowiednie uzbrojenie. Jeśli chcesz grać w ten sposób, to twoją główną bronią początkowo może być tylko DL Q33. Z czasem jednak otrzymasz dostęp do innych karabinów snajperskich. Dobrym wyborem się M21 EBR - stanowi on kompromis między szybkostrzelnością a celnością i zadawanymi obrażeniami. W przypadku broni dodatkowej masz większą swobodę. Unikaj jedynie rakietnic.

Dobrze także dobrać sobie perki. W przypadku takiego stylu rozgrywki najlepiej sprawdzą się: Skulker, Ghost oraz Dead Silence. Dzięki nim wróg będzie miał problem z ustaleniem twojej pozycji.

Agresywny (walka na bliski dystans)

Specjalizując się w walce na bliski dystans musisz wyposażyć się w broń, która zadaje ogromne obrażenia, ale niekoniecznie jest skuteczna na dalekich dystansach. Początkowo jako główną broń najlepiej jest wybrać BY15. Charakteryzuje się on niską szybkostrzelnością, więc jak tylko zostanie odblokowany AKS-74U, to zaopatrz się właśnie w niego. W przypadku broni dodatkowej unikaj rakietnic.

W przypadku perków, najlepiej sprawdzi się zestaw: Fast Recover, Vulture i Tactical Mask.

Bierny (walka na średnim dystansie)

W momencie, gdy zamiast szarżować na przeciwników wolisz walczyć na średnim dystansie, wykorzystując przy tym osłony to masz duże pole do popisu, jeśli chodzi o dobór uzbrojenia. Jako główną broń możesz wybrać, każdy typ broni, który charakteryzuje się umiarkowanym zasięgiem, celnością oraz zadawanymi obrażeniami. Powinien za to być szybkostrzelny. Dobrze w tej roli sprawdza się chociażby M4. Jeśli chodzi natomiast o broń dodatkową, to jedynie nóż nie będzie dobrym rozwiązaniem.

W tym stylu walki najlepiej wybrać następujące perki: Fast Recover, Tracker, Alert.