Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jakie mapy znajdę w Call of Duty Mobile? Call of Duty Mobile poradnik, tipy

W Call od Duty: Mobile trafisz na mapy, które przewinęły się przez główne odsłony serii. Jeśli więc nie jest to twoja pierwsza przygoda z serią, to prawdopodobnie spotkałeś się z przynajmniej jedną z nich. Na tej stronie poradnika znajdziesz opis wszystkich plansz dostępnych w grze.

Nuketown to mapa pochodząca z Call of Duty: Black Ops - Jakie mapy znajdę w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Nuketown

Nuketown to mapa pochodząca z Call of Duty: Black Ops. Jest to mały wycinek przedmieść, na który składają się dwa domy oraz droga.

W większości przypadków najzacieklejsze starcia mają miejsca na drodze. Wykorzystaj stojące tam wraki jako osłonę. Możesz także wykorzystać budynki i prowadzić ostrzał z okna.

Crash

Crash pochodzi z Call of Duty 4: Modern Warfare. Jest to mapa składające się w dużej mierze z wąskich zaułków i przejść w budynkach.

W tym przypadku największe potyczki mają miejsce właśnie w okolicy wraku helikoptera. Nie jest to jednak zasadą. W tym przypadku najlepiej kryć się za samochodami oraz na rogach budynków.

Hijacked

Hijacked to jacht pochodzący z Call of Duty: Black Ops. Jest to dość niewielka mapa co sprawia, że będziesz mieć ograniczone pole manewru. Większość walk toczy się w centralnej części mapy. Przy punktach startowych znajdują się wejścia pod pokład. Możesz wykorzystać je by przejść na drugą stronę mapy i zaskoczyć wroga od tyłu.

Standoff

Standoff to mapa wywodząca się z Call of Duty: Black Ops 2. Jest to plansza posiadająca jedną główną drogę oraz szereg przejść w budynkach i podwórka. Najważniejsza ulica jest punktem najbardziej niebezpiecznym. Okoliczne budowle to dobre miejsce dla snajpera.

Killhouse

Killhouse jest bardzo małą mapą pochodzącą z Call of Duty 4: Modern Warfare. Całość wypełniona jest różnego rodzaju osłonami, więc nie będziesz mieć problemów z ukryciem się.

Takeoff

Takeoff pochodzi z Call of Duty: Black Ops 2. Ta pływająca platforma składa się w dużej mierze z ogromnej przestrzeni. W jego okolicy znajduje się klatka schodowa, która może pełnić rolę stanowiska snajpera.

Crossfire

Kolejną mapą pochodzącą z Call of Duty 4: Modern Warfare jest Crossfire. Przypomina ona bardzo Standoff. Składa się ona z głównych dróg oraz szeregu wąskich przejść. Największe arterie są niebezpieczne, ponieważ okoliczne budynki są miejscem, gdzie może osiedlić się snajper.

Firing Range

Oryginalnie pochodząca z Call of Duty: Black Ops mapa Firing Range. Znajdziesz tutaj mnóstwo szerokich korytarzy. Ilość osłon jest ograniczona, więc przez większość czasu będziesz odsłonięty. Podkradnięcie się do przeciwnika będzie więc bardzo trudne.