Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak działa system awansu w Call of Duty Mobile? Call of Duty Mobile poradnik, tipy

W czasie zabawy w Call of Duty: Mobile z czasem będziesz osiągał kolejne poziomy doświadczenia. Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje związane z systemem awansu.

Zdobywanie doświadczenia podzielone jest na dwa segmenty. Osobno rozwija się kierowana przez ciebie postać oraz posiadana broń. Cały system w obu przypadkach działa tak samo - po ukończeniu meczu przyznawana jest określona ilość punktów doświadczenia.

Dodatkowo w przypadku uzbrojenia istnieje jeszcze jednak opcja na awans na kolejny poziom - Jak działa system awansu w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Dodatkowo w przypadku uzbrojenia istnieje jeszcze jednak opcja na awans na kolejny poziom. W czasie rozgrywki możesz zdobyć specjalne karty - każdy z trzech dostępnych rodzajów dodaje konkretną ilość punktów doświadczenia. Jeśli chcesz szybko podbić poziom danej broni to właśnie te karty będą najszybszą drogą do osiągnięcia tego celu.

Osiągnięcie kolejnego poziomu doświadczenia wiąże się z nagrodami - Jak działa system awansu w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Osiągnięcie kolejnego poziomu doświadczenia wiąże się z nagrodami. W przypadku awansu bohatera otrzymasz dostęp do nowych typów broni, perków oraz zdolności specjalnych. Bronie otrzymują natomiast dostęp do nowych modyfikacji.