Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak ulepszyć ekwipunek w Call of Duty Mobile? Call of Duty Mobile poradnik, tipy

Wraz z postępem zabawy, będziesz uzyskiwał dostęp do kolejnych ulepszeń, które możesz zamontować w swoim sprzęcie. W tym rozdziale poradnika do Call of Duty: Mobile znajdziesz informacje związane z modyfikacjami ekwipunku.

Przed rozpoczęciem zawodów, możesz wejść na panel doboru ekwipunku. Znajdziesz go pod przyciskiem "Loadout". Tam zobaczysz, jaki sprzęt masz obecnie wybrany. Możesz go także zmienić - wystarczy kliknąć na dany element, a pojawi się lista dostępnych zamienników. Oczywiście nie wszystkie będą dostępne od razu. Część z nich odblokujesz wraz z postępami w rozgrywce.

Jeśli natomiast chcesz ulepszyć dany sprzęt, to musisz spojrzeć pod jego ramkę - Jak ulepszyć ekwipunek w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Jeśli natomiast chcesz ulepszyć dany sprzęt, to musisz spojrzeć pod jego ramkę. Znajdziesz tam kilka mniejszych kwadratów. Każdy z nich symbolizuje jedno miejsce na modyfikację. Kliknij na nie, by przenieść się do kolejnego panelu. Znajdziesz w nim listę wszystkich dostępnych ulepszeń. Wybierając jedno z nich dostaniesz informację o tym, w jaki sposób wpłynie ona na statystyki danego sprzętu [1]. Jeśli jesteś zdecydowany, to kliknij "Equip" [2], by zatwierdzić swój wybór.

Nowe modyfikacje będziesz odblokowywał z czasem, wraz z awansem danej broni na wyższy poziom doświadczenia - Jak ulepszyć ekwipunek w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Nowe modyfikacje będziesz odblokowywał z czasem, wraz z awansem danej broni na wyższy poziom doświadczenia.