Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jakie tryby multiplayer są dostępne w Call of Duty Mobile? Call of Duty Mobile poradnik, tipy

W czasie zabawy w multiplayer będziesz miał okazuję wypróbować pięć różnych trybów gry. Każdy z nich charakteryzuje się innymi zasadami. Poniższa strona poradnika do Call of Duty: Mobile zawiera omówienie każdego z nich.

Jest najbardziej standardowy tryb rozgrywki - Jakie tryby multiplayer są dostępne w Call of Duty Mobile? - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Frontline

Jest najbardziej standardowy tryb rozgrywki. Obie drużyny rywalizują w ilości dokonanych zabójstw. Wygrywa tak ekipa, która pierwsza dokona określonej ich ilości. Zawodnicy po każdym zgonie są z powrotem wrzucani do gry.

Team Deathmatch

Team Deathmatch jest trybem podobnym do Frontline. Za każde zabójstwo przyznawana jest określona liczba punktów. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza osiągnie wymagany wynik.

Domination

W trybie Domination na mapie rozmieszczone zostają trzy punkty. Zadaniem drużyny jest zdobycie określonej ilości punktów. Ich ilość przyznawana jest w zależności od liczy przejętych stref. Całość zawodów podzielona jest na dwa etapy.

Search & Destroy

Tryb Search & Destroy opiera na podkładaniu bomb. Jedna z drużyn jest w posiadaniu ładunku wybuchowego, który musi podłożyć w jednym z chronionych przez przeciwników punkcie. Zwycięstwo uzależnione jest od tego czy udało się zdetonować bombę. Z racji faktu, że śmierć w danej rundzie jest permanentna, to może się zdarzyć, że triumfatorami zostanie ekipa, która wyeliminowała wszystkich oponentów.

Practise vs. AI

Practise vs. AI jest wariantem rozgrywki, który pełni formę ćwiczenia. Możesz tutaj zmierzyć się postaciami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.