Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Call of Duty Mobile - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Call of Duty Mobile - sterowanie Call of Duty Mobile poradnik, tipy

Call of Duty Mobile oferuje dwa warianty sterowania - proste i zaawansowane. Poniższa strona poradnika zawiera omówienie obu trybów zabawy.

Sterowanie dostosowywane jest niezależnie dla każdego trybu zabawy. Możesz je także modyfikować w dowolnym momencie zabawy. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia. Tam nie tylko będziesz mógł wybrać jeden z dostępnych wariantów, ale też dostosować układ elementów wyświetlających się na ekranie.

Ten wariant sterowania oferuje automatyczne strzelanie - Call of Duty Mobile - sterowanie - Call of Duty Mobile - poradnik do gry

Proste sterowanie

Ten wariant sterowania oferuje automatyczne strzelanie. A ekranie nie uświadczysz przycisku odpowiedzialnego za tą funkcję. Zamiast tego strzały będą padać, gdy tylko nakierujesz celownik na konkretnego przeciwnika.

Z jednej strony ten wariant pozwala na szybką reakcję w sytuacji bezpośredniego starcia. Z drugiej strony, strzał pada niezależnie od odległości. Jeśli więc twój celownik natrafi na oddalony cel, to rozpocznie się atak, niezależnie od tego czy istnieje szansa na trafienie. Przy okazji stracisz też amunicję.

Zaawansowane sterowanie

W tym przypadku to ty kontrolujesz, kiedy padnie strzał. Pojawia się bowiem specjalny przycisk, który dedykowany jest tej funkcji. Pozwala to zdecydować, kiedy zaatakujesz przeciwnika. Z drugiej jednak strony, pojawia się opóźnienie wynikające z twojego czasu reakcji. Pojawia się także ryzyko, że przypadkowo oddasz strzał w czasie ruchu lub manewrowania kamerą.