Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch Blair Witch poradnik, solucja

W czasie rozgrywki w Blair Witch możesz znaleźć kilka rodzajów znajdziek. Wśród nich znajdziesz drewniane lalki. Poniższy rozdział zawiera lokalizacje wszystkich 13 posążków, jakie możesz znaleźć w grze.

Figurka 1

Nie do przeoczenia - Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Nie do przeoczenia. Gdy tylko zdecydujesz się opuścić miejsce zbiórki zobaczysz ją na płocie odgradzającym wejście do lasu.

Figurka 2

Drugą figurkę znajdziesz w czasie swojej pierwszej wizyty w obozie - Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Drugą figurkę znajdziesz w czasie swojej pierwszej wizyty w obozie. Figurkę znajdziesz na skale na lewo od wejścia do namiotu.

Figurka 3

Figurkę tą znajdziesz pod koniec rozdziału 4. Leży ona na drzewie na lewo od drogi, która prowadzi przez rzekę.

Figurka 4

Ten posążek znajdziesz w rozdziale 5. Po znalezieniu ciała szeryfa, będziesz wracać w kierunku rzeki. W pewnym momencie trafisz na rozwidlenie. Skręć w lewo, a dotrzesz do chatki, gdzie znajduje się figurka.

Figurka 5

Figurkę znajdziesz w czasie swojej drugiej wizyty w obozie. Znajdziesz ją na tej samej skale na lewo od wejścia do namiotu.

Figurka 6

Nie do przeoczenia. Figurka leży w obozie B na drodze do maszyny, z której musisz odzyskać zawór. Znajdziesz ją tuż przed zwalonym słupem.

Figurka 7

Tę figurkę znajdziesz w tartaku - Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Tę figurkę znajdziesz w tartaku. Stoi ona w toalecie znajdującej się za budynkiem, w którym znajdujesz taśmę.

Figurka 8

Figurkę znajdziesz w czasie trzeciej wizyty w obozie. Znajdziesz ją na tej samej skale na lewo od wejścia do namiotu.

Figurka 9

Figurkę tą będziesz miał okazję znaleźć, tuż po scence spowodowanej odnalezieniem broni - Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Figurkę tą będziesz miał okazję znaleźć, tuż po scence spowodowanej odnalezieniem broni. Leży ona na skale nieopodal dziury w ziemi.

Figurka 10

Figurkę znajdziesz w czasie ostatniej wizyty w obozie. Znajdziesz ją wewnątrz namiotu

Figurki 11, 12 i 13

Wszystkie te figurki znajdziesz w czasie przechodzenia rozdziału 17 - Drewniane lalki, figurki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Wszystkie te figurki znajdziesz w czasie przechodzenia rozdziału 17. Leżą one na beczce w pokoju z symbolami wieźmy, do którego będziesz regularnie powracać.