Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Nieśmiertelniki | Sekrety w Blair Witch Blair Witch poradnik, solucja

Nieśmiertelniki są jednym z przedmiotów, które możesz zbierać w czasie swojej przygody w Blair Witch. Poniższa strona poradnika zawiera informacje, gdzie można znaleźć wszystkie nieśmiertelniki.

Nieśmiertelnik 1

W czasie drugiej wizyty w obozie, udaj się na wzgórze. Prowadzi tam droga, która znajduje się przy skale z drewnianą lalką. Idąc nią trafisz na niewielki ołtarzyk, zawierający nieśmiertelnik.

Ten Nieśmiertelnik znajdziesz w tym samym rozdziale, co poprzedni - Nieśmiertelniki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Nieśmiertelnik 2

Ten Nieśmiertelnik znajdziesz w tym samym rozdziale, co poprzedni. Kiedy będziesz szedł za Bulletem znajdziesz niewielki dołek, w którym leży ta znajdźka.

Nieśmiertelnik 3 znajdziesz w momencie, gdy będziesz szedł w kierunku obozu A - Nieśmiertelniki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Nieśmiertelnik 3

Nieśmiertelnik 3 znajdziesz w momencie, gdy będziesz szedł w kierunku obozu A. Będzie on leżała na jednej ze skał przy torach.

Nieśmiertelnik 4

Ten nieśmiertelnik znajdziesz, gdy dotrzesz do obozu z maszyną do przesuwania drzew. Znajduje się on pod wiatą, przylegającą do prawej strony budynku.

Nieśmiertelnik 5

Nieśmiertelnik 5 znajdziesz w tym samym miejscu, co poprzedni. Będzie on leżał, tuż obok maszyny. Pojawi się on jednak dopiero w momencie, gdy zbierzesz wszystkie części niezbędne do jej naprawienia.

Ostatni nieśmiertelnik znajdziesz, gdy udasz się w miejsce, które znaki określają mianem Shed - Nieśmiertelniki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Nieśmiertelnik 6

Ostatni nieśmiertelnik znajdziesz, gdy udasz się w miejsce, które znaki określają mianem Shed. Znajdziesz go na stole znajdującym się obok drzwi do środka budynku.

1 - Nieśmiertelniki | Sekrety w Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry