Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozdziały 16 i 17 | Solucja Blair Witch Blair Witch poradnik, solucja

Czas poznać wszystkie odpowiedzi. Poniższa strona poradnika zawiera opis przejścia rozdziałów 16 i 17 w Blair Witch. Stanowią one podsumowanie całej historii oraz twoich działań na przestrzeni całej rozgrywki.

Rozdział 16

W tym rozdziale po raz ostatni trafisz do obozu. Na skale znajdziesz taśmę. Obejrzyj ją, a dowiesz się, że chłopiec trafił do domu. Okaże się także, że znajduje się on na wzgórzu nieopodal. Udaj się do niego i wejdź do środka.

Twoim zadaniem jest dostanie się do piwnicy - Rozdziały 16 i 17 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Rozdział 17

Twoim zadaniem jest dostanie się do piwnicy. Wejście do niej znajduję się pod schodami. Drzwi są jednak zamknięte. Klucz znajdziesz w pokoju na najwyższym poziomie budynku. Gdy go zdobędziesz możesz zejść na dół i udać się do piwnicy.

W tym momencie musisz iść jedyną dostępną drogą, aż do momentu, gdy natrafisz na drzwi z symbolem wiedźmy - Rozdziały 16 i 17 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

W tym momencie musisz iść jedyną dostępną drogą, aż do momentu, gdy natrafisz na drzwi z symbolem wiedźmy. Są one jednak zamknięte. Udaje się dalej na wprost i wejdź do dziury w ścianie. Tam znajdziesz kasetę, która umożliwi ci otworzenie drzwi.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie