Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Blair Witch - poradnik do gry

Blair Witch - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch Blair Witch poradnik, solucja

W czasie gry będziesz przechodził przez kolejne rozdziały. Większość z nich jest dość krótka. Ten rozdział poradnika zawiera opis przejścia pierwszych trzech rozdziałów Blair Witch.

Rozdział 1

Rozdział pierwszy rozpocznie od rozmowy z żoną. W czasie jazdy samochodem możesz odebrać od niej telefon (ale nie musisz). Niedługo po zakończeniu konwersacji, dotrzesz na miejsce zbiórki. Okaże się jednak, że grupa poszukiwawcza już wyruszyła.

Aby wyruszyć w las będziesz potrzebować krótkofalówki. Znajdziesz ja w bagażniku radiowozu, znajdującego się najbliżej miejsca, z którego zaczynałeś.

W tym momencie możesz rozejrzeć się po miejscu zbiórki - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

W tym momencie możesz rozejrzeć się po miejscu zbiórki. Na samochodach znajdziesz: tajemnicze zdjęcie oraz opis poszukiwanego chłopca. Przy okazji zerknij także, na leżące w okolicy radiowozu pudło z plakatami informującymi o zaginięciu chłopca. Obok niego znajdziesz tajemniczy rysunek (odblokuje to osiągnięcie Terapia).

Następnie udaj się w stronę ścieżki, prowadzącej w głąb lasu - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Następnie udaj się w stronę ścieżki, prowadzącej w głąb lasu. Na płocie znajdziesz tajemniczą figurkę. Weź ją, a następnie udaj się dalej na wprost do głuszy.

Po wejściu do lasu, będziesz iść szlakiem turystycznym. Użyj krótkofalówki, by skontaktować się z resztą ekipy poszukiwawczej. Polica używa do tego celu drugiego kanału. Po rozmowie, nakaż Bulletowi przeszukać otoczenie. W ten sposób najpierw dotrzesz do pozostałości po poszukiwaczach.

Obejrzyj znalezisko i udaj się ścieżką na prawo od miejsca, gdzie znalazłeś pozostałości - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Obejrzyj znalezisko i udaj się ścieżką na prawo od miejsca, gdzie znalazłeś pozostałości. W ten sposób dotrzesz do niewielkiej, zakamuflowanej jaskini (na drodze prowadzącej w to miejsce jest kałuża). Tam rozkaż psu szukać. W ten sposób otrzymasz czapkę. Daj ją do powąchania Bulletowi. Ten złapie trop, a ty będziesz musiał za nim pobiec.

Zanim udasz się do wnęki możesz także pozwiedzać las - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Zanim udasz się do wnęki możesz także pozwiedzać las. Znajdziesz w nim szereg ścieżek, przynależących do szlaku. Na jednej z nich trafisz na fotografię. Przy okazji otrzymasz też smsa od żony. Jeśli chcesz, możesz do niej zadzwonić.

Rozdział 2

Pogoń za psem spowoduje, że spadniesz z klifu. Kiedy się ockniesz okaże się, że Bullet gdzieś przepadł. Zacznij go szukać. Szybko jednak zaczniesz tracić świadomość. Obraz zacznie się rozmazywać, aż w końcu zapanuje niemalże kompletna ciemność.

W tym momencie przyjdzie Bullet, który wywie cię z tego stanu - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

W tym momencie przyjdzie Bullet, który wywie cię z tego stanu. Jak tylko odzyskasz kontrolę, udaj się za swoim czworonożnym przyjacielem. W ten sposób dotrzesz do obozu.

Rozdział 3

Na miejscu znajdziesz opuszczony namiot. Na kamieniu znajdującym się nieopodal szczątków, znajdziesz kamerę. Weź ją do ręki i rozpocznij oglądanie. Szybko jednak ponownie stracisz świadomość.

Kiedy się obudzisz, nieopodal namiotu znajdziesz kolejną drewnianą figurkę. Weź ją i obejrzyj. Następnie ponownie podejdź do kamery i odtwórz znajdującą się tam kasetę. Przewiń ją do momentu, gdzie chłopiec bawi się zabawką. W ten sposób w rzeczywistości pojawi się zabawkowy samochód. Podnieś go i daj do powąchania Bulletowi.

Twój towarzysz złapie trop - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

Twój towarzysz złapie trop. Udaj się za nim w dalszą drogę. Po drodze znajdziesz kilka figurek z patyków. Każda z nich zawiera podobnie, tajemnicze zdjęcia, do tego co widziałeś poprzednio. Nie jesteś w stanie ich przeoczyć, ponieważ Bullet się ich boi. Musisz wejść z nimi w interakcję oraz ewentualnie zniszczyć.

W ostateczności, Bullet doprowadzi cię do ogromnego, białego drzewa - Rozdziały 1,2 i 3 | Solucja Blair Witch - Blair Witch - poradnik do gry

W ostateczności, Bullet doprowadzi cię do ogromnego, białego drzewa.