Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak wygląda bezpieczeństwo w grze Minecraft Earth? Minecraft Earth poradnik, porady

Tworząc Minecraft Earth Mojang postanowił także dbać o bezpieczeństwo i prywatności graczy, którzy chcą tworzyć swój własne konstrukcje w rzeczywistym świecie. Poniższy rozdział przybliży ci podstawowe informacje związane z tym aspektem produkcji.

W czasie przygody będziesz budował wiele różnego rodzaju konstrukcji. Domyślnie są one widoczne, dla każdego gracza, który przechodzi tą samą drogą. W tym momencie może on wejść z nią w interakcję i dokonać w niej zmian. Jeśli jednak nie chcesz, by tak się stało możesz zmienić ustawienia prywatności. Dzięki temu wszystko co zbudujesz możesz edytować tylko ty i zaproszone osoby. W ten sposób nikt niepożądany nie będzie w stanie w żaden sposób na twoją konstrukcję.

Minecraft Earth podobnie jak podstawowa wersja gry daje niemal nieograniczone pole do popisu, w którym jedynym ograniczeniem jest kreatywność. Nie wszystkie treści zostaną jednak zaakceptowane. Nad tytułem czuwają moderatorzy, którzy będą rozpatrywać wszystkie zgłoszenia i w razie naruszeń, usuwać nieodpowiednie konstrukcje.