Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tryb budowania w Minecraft Earth Minecraft Earth poradnik, porady

Jednym z wariantów rozgrywki w Minecraft Earth jest budowanie. W tym czasie możesz wykorzystać surowce zebrane w trybie mapy. Poniższa strona poradnika zawiera omówienie tego aspektu rozgrywki.

Płytki konstrukcyjne

Całość zaczynasz od wyboru konkretnej płyty konstrukcyjnej - Tryb budowania w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry

Całość zaczynasz od wyboru konkretnej płyty konstrukcyjnej. W podstawowej wersji masz do dyspozycji 5 wersji, które odblokowujesz wraz z awansem na kolejne poziomy. Oprócz tego możesz także zakupić większe i bardziej złożone płytki za pomocą Rubies. Wymaga to jednak długiego zbierania waluty lub jej zakupu za realne pieniądze.

Budowa

Po ustawieniu płyty konstrukcyjnej możesz rozpocząć budowę. Do tego celu wykorzystuje zebrane oraz stworzone przedmioty. W czasie stawiania konstrukcji możesz brać tylko surowce znajdujące się na dolnym pasku. Jeśli nie ma tam obiektu, który chcesz postawić, to musisz wejść do menu ekwipunku. Tam po odszukaniu odpowiedniej rzeczy, klikasz na nią, a następnie na jedno z okienek w pasku dolnym. Od tego momentu możesz z niego korzystać w czasie konstruowania.

Do twojej dyspozycji oddano dwa przycisku znajdujące się w lewym dolnym rogu ekranu - interakcji oraz podnoszenia obiektów - Tryb budowania w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry

Do twojej dyspozycji oddano dwa przycisku znajdujące się w lewym dolnym rogu ekranu - interakcji oraz podnoszenia obiektów.

W czasie budowania musisz także pamiętać, że płyta konstrukcyjna jest twoim ograniczeniem. Nie jesteś w stanie wyjść poza jej obręb.

Płyty konstrukcyjne mają ograniczoną powierzchnię. - Tryb budowania w Minecraft Earth - Minecraft Earth - poradnik do gry
Płyty konstrukcyjne mają ograniczoną powierzchnię.

Sprawne budowanie wymaga od ciebie stałego poruszania się wokół płyty konstrukcyjnej. W innym wypadku będziesz mieć utrudniony dostęp do części konstrukcji. Przydane jest także patrzenie z góry na powstające dzieło. W ten sposób będziesz mógł dokładniej rozplanować rozkład obiektów na planszy.