Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak awansować na wyższy poziom w Minecraft Earth? Minecraft Earth poradnik, porady

W Minecraft Earth zaimplementowany został system rozwoju postaci. Awansując na kolejne poziomy zyskujesz dostęp do większych powierzchni do budowania. Poniższa strona poradnika zawiera dokładne omówienie tego aspektu rozgrywki.

Na początku zabawy będziesz musiał stworzyć swoją własną postać, która będzie odzwierciedlać się w grze. Wraz z postępami w zabawie będziesz zdobywać punkty doświadczenia. Uzbieranie konkretnej ich liczby spowoduje, że postać awansuje na kolejny poziom.

Punkty doświadczenia przyznawane są za czynności wykonywane w grze takie jak zbieranie bloków w trybie mapy czy czas spędzony na budowaniu oraz przygód - Jak awansować na wyższy poziom w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Punkty doświadczenia przyznawane są za czynności wykonywane w grze takie jak zbieranie bloków w trybie mapy czy czas spędzony na budowaniu oraz przygód. Dodatkowo punkty doświadczenia możesz zyskać za wykonywanie dostępnych wyzwań.

Wraz z awansem na kolejne poziomy uzyskasz dostęp do kolejnych płytek konstrukcyjnych - Jak awansować na wyższy poziom w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Wraz z awansem na kolejne poziomy uzyskasz dostęp do kolejnych płytek konstrukcyjnych. Różnią się one konstrukcją startową oraz środowiskiem, które reprezentują.