Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Minecraft Earth - poradnik do gry

Minecraft Earth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak działa wytwarzanie przedmiotów w Minecraft Earth? Minecraft Earth poradnik, porady

Podobnie jak w przypadku klasycznego Minecrafta w Earth będziesz wytwarzać obiekty, które pozwolą ci tworzyć bardziej zaawansowane konstrukcje. Na tej stronie poradnika znajdziesz przydatne informacje związane z tym aspektem rozgrywki.

Panel wytwarzania podzielony się na dwa segmenty - konstruowanie i przetapianie - Jak działa wytwarzanie przedmiotów w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Panel wytwarzania podzielony się na dwa segmenty - konstruowanie i przetapianie. Różnią się one od siebie pulą dostępnych obiektów do wytworzenia. Działają one na zasadzie stopniowego odkrywania kolejnych przedmiotów - jeśli z podstawowego surowca wytworzysz jakiś inny obiekt to automatycznie zwiększy się liczba dostępnych schematów.

O tym czy możesz stworzyć dany przedmiot informuje cię kolor tła. Jeśli świeci się on na czerwono to znaczy, że masz za mało surowców - wówczas po kliknięciu na obiekt możesz zobaczyć listę składników i zobaczyć czego ci brakuje.

Jeśli natomiast możesz coś wyprodukować tło jest szare - Jak działa wytwarzanie przedmiotów w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Jeśli natomiast możesz coś wyprodukować tło jest szare. W przypadku wypalania oprócz odpowiednich zasobów potrzebujesz również paliwa to napędzania produkcji. Może nim być np. drewno.

Wyprodukowanie każdego przedmiotu zajmuje określony czas - Jak działa wytwarzanie przedmiotów w Minecraft Earth? - Minecraft Earth - poradnik do gry

Wyprodukowanie każdego przedmiotu zajmuje określony czas. Jeśli nie chcesz czekać, aż proces się zakończy, możesz przyspieszyć go wykorzystując Rubies.