Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Layers of Fear 2 - poradnik do gry

Layers of Fear 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Makieta statku i dalsza eksploracja | Solucja Layers of Fear 2 Layers of Fear 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Layers of Fear 2 opisujemy eksplorację makiety i dalszej części właściwego statku w ramach przechodzenia aktu 1. Ten fragment gry zakłada między innymi unikanie źródeł światła oraz rozwiązanie zagadek z sejfem i z projektorem.

Strzałki narysowane kredą doprowadzą cię do makiety statku, którą trzeba będzie dokładniej zbadać - Makieta statku i dalsza eksploracja | Solucja Layers of Fear 2 - Layers of Fear 2 - poradnik do gry

Strzałki narysowane kredą doprowadzą cię do makiety statku, którą trzeba będzie dokładniej zbadać. Podejdź do koła sterowego i zakręć nim.

Zmieni się styl graficzny i będziesz mógł zejść pod pokład - Makieta statku i dalsza eksploracja | Solucja Layers of Fear 2 - Layers of Fear 2 - poradnik do gry

Zmieni się styl graficzny i będziesz mógł zejść pod pokład. W dalszym ciągu podążaj za liniami i strzałkami. Otwórz skrzynię na skarby i obejrzyj kapelusz z mieczem. Przejdź do wyrysowanego na podłodze znaku X i podnieś nowy klucz.

Użyj klucza żeby otworzyć właz i powrócić na pokład statku. Wyrusz w stronę Słońca i pociągnij za linkę żeby zadzwonił mały dzwon.

Gra przywróci domyślny styl graficzny - Makieta statku i dalsza eksploracja | Solucja Layers of Fear 2 - Layers of Fear 2 - poradnik do gry

Gra przywróci domyślny styl graficzny. Nie musisz ponownie schodzić pod pokład. Możesz zejść z makiety i kontynuować eksplorację okolicy. Dotrzyj do wskazanych drzwi. Po otwarciu ich po raz pierwszy załączy się czarno-biały filtr. Przyzwyczaj się do niego, bo wiele lokacji w grze będziesz musiał odwiedzić podczas gdy filtr ten będzie aktywny.

Przesuń zasłonę i wkrocz do nowego pomieszczenia. Sprawdź leżący na stole fragment zamówienia. W pomieszczeniu jest nowa dwustronna tablica, którą możesz obrócić żeby odczytać obie wiadomości. Podażaj dalej za śladami narysowanymi kredą. Dotrzyj do dźwigni i pociągnij za nią żeby obejrzeć scenkę z sąsiedniego pomieszczenia. Wkrocz tam i dotrzyj do pobliskich metalowych drzwi.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie