Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kingdom Hearts 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Kingdom Hearts 3 - poradnik do gry

Kingdom Hearts 3 - poradnik do gry

Kaczor Donald, Goofy i Sora znowu razem. Poradnik do Kingdom Hearts 3 to kompletna solucja, opis trudnych walk, sekrety, znajdźki i porady, które ułatwią przejście gry. Dowiesz się, jak zdobyć kluczowe keyblade'y (w tym Ultima Keyblade), jak rozwijać postacie i przechodzić kolejne krainy.

Niniejszy poradnik gry Kingdom Hearts 3 zawiera kompletne źródło informacji o najnowszej produkcji firmy Square Enix. W niniejszym przewodniku znajdziesz wszystkie sekrety i informacje, które pozwolą ci ukończyć KH3 w 100%.

Nasz poradnik to potężne kompendium wiedzy, w którym każdy gracz odnajdzie odpowiedzi na pytania i porady ułatwiające początek gry. Poradnik porusza najistotniejsze kwestie, takie jak rozwój Sory, odblokowywanie nowych umiejętności, porady ogólne, opis występujących światów, czy taktyki na pokonanie wszystkich bossów w grze. Przygotowaliśmy dla was kompleksową solucję, która opisuje wszystkie zadania w grze i poprowadzi was przez całą historię opowiedzianą w Kingdom Hearts 3.

W kolejnych rozdziałach naszego poradnika dowiesz się, jak walczyć z najgroźniejszymi przeciwnikami w grze – żaden Heartless, Nobodies, czy Unversed nie będzie dla ciebie przeszkodą. Przygotowaliśmy również opis walk z bossami, którzy będą czekać na ciebie w światach takich jak: San Fransokyo, Toy Box, Monstropolis, Arendelle, Twillight Town, Arendelle, 100 Acre Wood, Olympus, czy the Caribbean. W grze spotkasz wiele znanych postaci z bajek i filmów disneya, takich jak: Jack Sparrow, Miś Puchatek, Maleficent, Rapunzel, czy Herculesa. Z naszym poradnikiem nikogo nie pominiesz i odkryjesz wszystkie smaczki w grze!

Poradnik otwierają porady na start i dział podstaw, w którym zebraliśmy wszelkie konieczne tipsy potrzebne do rozpoczęcia Kingdom Hearts 3. Dowiesz się z tej sekcji poradnika m.in. jak wygląda system sterowania w grze, przeczytasz o poprzednich odsłonach serii, dowiesz się, które wcześniejsze części możesz pominąć i poznasz inne, kluczowe informacje o grze. Nie zabrakło również spisu i opisu osiągnięć, które pozwolą ci m.in. zdobyć platynę w wersji na PS4.

Oczywiście w przewodniku nie mogło zabraknąć rozbudowanego działu FAQ, który odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. To właśnie w nim odpowiadamy m.in. na to, jak ukończyć grę w 100%, czy w grze istnieje fast travel, jakie umiejętności i keyblade’y są najlepsze w grze, jak dotrzeć do ukrytych bossów, jak odblokować prawdziwe zakończenie gry, jak dotrzeć do ukrytych sekretów, czy Kingdom Hearts 3 jest zakończeniem historii Sory i wiele, wiele więcej.

Kingdom Hearts III to kolejna odsłona popularnej serii jRPG stworzonej przez japońskie Square Enix. Reżyserem tytułu jest Tetsuya Nomura, weteran gatunku, który jako producent kreatywny i projektant postaci pracował nad wieloma tytułami spod szyldu Final Fantasy oraz grami takimi jak Parasite Eve czy The World Ends with You. Kingdom Hearts III jest zwieńczeniem historii, która rozpoczęła się w 2002 roku na konsoli PlayStation 2. Została ona stopniowo przedstawiona graczom w kolejnych tytułach, które pojawiły się na przestrzeni ponad dziesięciu lat na kilku rożnych platformach sprzętowych, wprowadzając zamieszanie wśród fanów. Produkcje z serii odznaczają się szybkim i zręcznościowym systemem walki oraz oryginalną i złożoną mitologią, łączącą światy i postacie znane z filmów i seriali wytwórni Walta Disneya oraz legendarnego cyklu Final Fantasy.

Grzegorz Misztal (www.gry-online.pl)

Informacje o Kingdom Hearts 3 - poradnik do gry

Autor : Grzegorz Alban3k Misztal

Ostatnia aktualizacja : 23 stycznia 2019

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 54 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Kingdom Hearts 3 - poradnik do gry