Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry

Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze części i uzbrojenie specjalne w Ace Combat 7 Ace Combat 7 - poradnik, porady

Wybór samolotu to nie wszystko. W Ace Combat 7: Skies Unknown warto się przygotować do misji, wybierając odpowiedni zestaw dodatkowych części polepszających osiągi i możliwości uzbrojenia. Oto polecane części i broń specjalna w Ace Combat 7.

Wszystkie części i uzbrojenie specjalne w Ace Combat 7 odblokowujemy na ekranie "drzewko samolotów" (Aircraft tree), za pomocą waluty zdobywanej w grze. Wszystkie elementy są jakoś ze sobą połączone, więc nawet jeśli chcesz odblokować tylko jedną, konkretną rzecz, będziesz musiał najpierw zakupić wszystkie poprzednie, które znajdują się na jej ścieżce. Wiele części dzieli się na takie do użycia tylko podczas kampanii lub tylko w trybie Multiplayer i odblokuje się je osobno, na oddzielnych ścieżkach.

Części montowane są przed każdą misja w ośmiu slotach - Najlepsze części i uzbrojenie specjalne w Ace Combat 7 - Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry

Części montowane są przed każdą misja w ośmiu slotach. Samoloty mają jednak swoje limity i np. nie można załadować go częściami tylko polepszającymi osiągi broni specjalnej. Warto eksperymentować z różnymi kombinacjami różnych elementów zależnie od przeznaczenia samolotu i celu misji. Największe znaczenie części pojawia się przy najwyższym poziomie trudności lub przy śrubowaniu wyników do wyzwań oraz w potyczkach sieciowych.

Części montowane w ośmiu slotach zwiększają parametry maszyny w trzech kategoriach, ale konieczne będą jakieś kompromisy. - Najlepsze części i uzbrojenie specjalne w Ace Combat 7 - Ace Combat 7 Skies Unknown - poradnik do gry
Części montowane w ośmiu slotach zwiększają parametry maszyny w trzech kategoriach, ale konieczne będą jakieś kompromisy.

Główne kategorie części to:

  1. Broń specjalna
  2. Części wpływające na osiągi samolotu
  3. Części wpływające na osiągi uzbrojenia
  4. Części inne

Broń specjalna

Broń specjalna jest obowiązkowym dodatkiem do każdego samolotu. Jedna jest zawsze "w zestawie, a drugą bądź trzecią trzeba odblokować za odpowiednią sumę. Czerwona ikonka oznacza broń przeciw celom naziemnym, niebieska niszczy samoloty, drony i śmigłowce.

Uwaga - bronią powietrze-powietrze nie da się nawet namierzyć celów naziemnych. Wtedy pojawi się na wyświetlaczu przekreślony kwadrat.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie