Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Realm Royale - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Realm Royale - poradnik do gry

Realm Royale - poradnik do gry

Battle Royale, konie i kurczaki. Poradnik do Realm Royale to zbiór porad na start, dzięki którym poznasz najlepsze miejsca do lądowania, mapę, na której toczą się walki, najlepsze bronie i umiejętności. Dowiesz się też, którą klasę postaci wybrać i jak zdobyć trofeum kurczaka.

Poradnik do Realm Royale to zestaw rozdziałów prezentujących najlepsze bronie, klasy postaci, najlepsze miejsca do lądowania oraz różnego rodzaju porady, tipsy i tricki. Znajdziesz tutaj rozdziały poświęcone rzemiosłu (crafting), opisy najważniejszych aktywności związanych z meczami oraz porady i taktyki dotyczące wygrywania meczu. Nie zabrakło również omówienia wszystkich umiejętności klasowych, których sprawne używanie może zagwarantować upragnione Crown Royale, czyli zwycięstwo. Z poradnika do Realm Royale dowiesz się jak strzelać i wykorzystywać osłony oraz znajdziesz w nim specjalnie przygotowane buildy dla warriora (wojownika), engineera (inżyniera), assassina (zabójcy), maga oraz huntera (łowcy).

Porady dla początkujących

Poradnik do Realm Royale został podzielony na kilka rozdziałów, byś bez przeszkód mógł się w nim odnaleźć. Ta sekcja prezentuje wstęp do Realm Royale. Znajdziesz tutaj porady dla początkujących, opis sterowania, czy wymagania sprzętowe na komputery osobiste. Ten ostatni pomoże ci odnaleźć odpowiednie ustawienia, w taki sposób, byś znalazł kompromis pomiędzy wyglądem gry, a wydajnością. Nie mogło tu oczywiście także zabraknąć samego opisu meczu, z którego dowiesz się jak wygląda rozgrywka w battle royale od Hi-Rez Studios oraz jakie taktyki w nim stosować.

 1. Realm Royale w pigułce - czyli co to za gra, jak battle royale wygląda w tej produkcji, czym się odznacza i co odróżnia Realm Royale od innych gier, np. Fortnite Battle Royale i Fear the Wolves.
 2. Porady dla początkujących - czyli porady na start. Przeczytaj je, nim rozpoczniesz rozgrywkę. Kilka kluczowych tipsów pomoże szybciej odnaleźć się na mapie świata Realm Royale.
 3. Początek meczu - start w Realm Royale to jeden z najwazniejszych etapów całego meczu. Tu dowiesz się, jak dobrze rozpocząć walkę o przeżycie.
 4. Środkowy etap meczu - czyli etap walki i survivalu, a także dalsze dozbrajanie i unikanie zamykającej się strefy.
 5. Końcowy etap meczu - końcówka Realm Royale decyduje o wszystkim. Dowiedz się, jak zdobyć trofeum kurczaka.
 6. Którą klasę postaci wybrać? - w Relam Royale wprowadzono klasy postaci. Tutaj znajdziesz rozmaite buildy i dowiesz się, która klasa jest najlepsza oraz którą najlepiej grać na początku. Wojownik, inżynier, zabójca, mag i łowca to nie są kosmetyczne wybory!

Ekwipunek i broń

Następne rozdziały poświęcone są uzbrojeniu i ekwipunkowi w Realm Royale. Znajdziesz tutaj dokładny opis każdej broni, ich siły w starciach z innymi graczami czy taktyk związanych z ich używaniem. Każdy z tych rozdziałów zawiera porady na tematy związane z uzbrojeniem i dzięki nim dowiesz się która broń jest najlepsza. Nie zabrakło tu także omówienia broni klasowych oraz opisu różnic między zaklętymi w nich żywiołami.

 1. Ekwipunek i uzbrojenie - spis broni, tych dobrych i tych gorszych, ale wszystkie mogą być śmiercionośne.

Mapa i lądowanie

Rozdział ten prezentuje mapę oraz lądowanie w Realm Royale. Dowiesz się z niego jakie miejsca na mapie zawierają największą ilość skrzyń oraz gdzie ląduje największa ilość graczy. Nie zabrakło także omówienia najważniejszych zagadnień dotyczących eksploracji mapy, czyli wykorzystania kompasu czy wierzchowca (mounta).

 1. Najlepsze miejsca do lądowania - mapa Realm Royale z najlepszymi miejscówkami do lądowania. Pamiętaj: dobrze wybrane miejsce lądowania może zapewnić ci przewagę w początkowym etapie meczu.

Rzemiosło (crafting) oraz wygrywanie meczów

Zwieńczeniem poradnika do Realm Royalerozdziały poświęcone rzemiosłu (craftingowi) oraz taktykom związanych z wygrywaniem meczów. Liczne porady tutaj zawarte pomogą odpowiedzieć na najważniejsze pytanie - Jak grać żeby wygrać w Realm Royale?

 1. System strzelania - jak strzelać i walczyć, ab wygrać.
 2. Crafting - czyli na co wymienić trofea kurczaków? Tu dowiesz się o potężnych broniach i ekwipunku.

Poradnik do Realm Royale zawiera:

 1. Porady dla początkujących
 2. Dokładny opis klas postaci (buildy) oraz różnic między nimi
 3. Wysokiej jakości mapę wraz z oznaczeniami najlepszych miejsc do lądowania
 4. Opis rzemiosła (craftingu)
 5. Szczegółowy opis umiejętności klasowych oraz taktyk związanych z ich używaniem
 6. Kompletny spis uzbrojenia
 7. Opis systemu strzelania
 8. Omówienie kwestii technicznej gry oraz wymagania sprzętowe PC

Uwaga! Poradnik napisany został na podstawie wersji gry Alfa z aktualizacją z 06.07.2018. Studio Hi-Rez ciągle eksperymentuje z uzbrojeniem oraz ogólną mechaniką rozgrywki. Każda niezgodność w poradniku wytłumaczona zostanie na oficjalnej podstronie steam dotyczącej gry Realm Royale.

Jacek "Ramzes" Winkler (www.gry-online.pl)

Informacje o Realm Royale - poradnik do gry

Autor : Jacek Ramzes Winkler

Ostatnia aktualizacja : 10 lipca 2018

Poradnik zawiera : strony: 19, ilustracje: 35 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Realm Royale - poradnik do gry