Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Pokemon Quest - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Pokemon Quest - poradnik do gry

Pokemon Quest - poradnik do gry

Pokemony w Twojej kieszeni! Poradnik do gry Pokemon Quest to zbiór porad i wskazówek, umożliwiający pewny sukces w każdej ekspedycji! Dowiesz się tutaj, jak walczyć, dobrać bohaterów do swojego teamu, jak tworzyć, rozwijać i trenować swoje pokemony oraz zwyciężać w pojedynkach.

Poradnik do gry Pokemon Quest zawiera praktyczne porady, które pomogą ci w czasie gry. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak walczyć z innymi, jak trenować i rozwijać swoje pokemony. Opisaliśmy dokładnie walkę, sposoby na szybkie levelowanie oraz sposoby na zwycięstwo. Stworzyliśmy również stronę opisującą każdy poziom dostępny w grze, abyś wiedział na co wysyłasz swoje pokemony.

Zadbaliśmy również o to, aby łatwo było ci rozpocząć rozgrywkę. Stworzyliśmy listę porad na start oraz dokładne opisy interfejsu. Dzięki temu będziesz wiedział jak się po nim poruszać i co należy kliknąć, aby uzyskać określony elekt.

W poradniku zawarliśmy również inforamacje dotyczące rozwoju bohaterów. Dokładnie opisaliśmy system rozwoju oraz sposoby zdobywania nowych bohatórów. Dzięki temu łatwo będzie ci sterować twoją drużyną i walczyć o zwycięstwo.

Pokemon Quest w pigułce

Pokemon Quest to gra wydana na Androida, iOS i Nintendo Switch. W produkcji tej musisz rozbudowywać swój obóz oraz zabierać swoje pokemony na ekspedycje. Na nich będziesz walczyć z przeciwnikami i zdobywać coraz to nowe ulepszenia oraz przedmioty. W grze bardzo ważny jest rozwój bohaterów, będziesz musiał stale pilnować ulepszeń oraz rozwoju swoich towarzyszy. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma The Pokemon Company.

Porady na start

Gra Pokemon Quest nie należy do skomplikowanych produkcji, ma jednak niektóre elementy bardzo nieczytelne. Zrobiliśmy, więc listę porad na start, aby łatwiej było rozpocząć ci grę i jak najszybciej dojść do zwycięstwa.

Nie zostawiaj pustego garnka – w grze Pokemon Quest nowych bohaterów zdobywasz gotując potrawy w garnku, proces ten trwa 2/7 ekspedycji. Warto, więc zawsze mieć zostawione jedzenie na gazie, aby nowe pokemony szybko się pojawiały.

Pilnuj rozwoju – co ekspedycje dostajesz nowe przedmioty, ulepszenia i punkty. Musisz stale pilnować swoich bohaterów, po co komuś +40 do hp, skoro w ekwipunku czeka +200. Takie rzeczy łatwo przeoczyć, więc sprawdzaj je co ekspedycję.

Ściągaj ulepszenia z nieużywanych pokemonów – jeśli zmieniasz swoją drużynę musisz ściągnąć wszystkie ulepszenia ze swoich bohaterów, jeśli tego nie zrobisz zabiorą je oni ze sobą, przez co stracisz cenne punkty.

Trenuj swoich bohaterów – w grze jest opcja trenowania bohaterów, musisz jednak liczyć się z tym, że podczas treningu stracisz słabsze pokemony. Jednak trening pozwoli szybko rozwinąć się twojemu bohaterowi, a dzięki temu będzie jeszcze lepiej walczyć,

Zbieraj PM Tickets – zdobędziesz je wykonując zadania oraz misję. Za nie możesz kupować nowe dekorację, przyśpieszać proces tworzenia nowych pokemonów oraz zbierać przedmioty po przegranej walce.

Walcz sam – jeśli walczysz sam, a nie za pomocą trybu automatycznego, zdobywasz o wiele więcej ulepszeń. Dzięki temu możesz być lepiej przygotowany na kolejne walki.

Rodzaj nie ma znaczenia – w tej produkcji możesz mieć w swojej drużynie 3 pokemony tego samego rodzaju. Podczas walki nie widzisz z jakim pokemonem się bijesz, tak samo działają na twoje ataki ogniowe na bohaterów wodnych oraz ziemnych.

Natalia „N.Tenn” Fras (http://www.gry-online.pl)

Informacje o Pokemon Quest - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 4 lipca 2018

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374832Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374831Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374830Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374829Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374828Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374827Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374826Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374825Pokemon Quest - screen - 2018-06-06 - 374824

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz