Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Surviving Mars - poradnik do gry

Surviving Mars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Interfejs -Technologia w Surviving Mars | Podstawy Surviving Mars - poradnik, solucja

W tym rozdziale poznasz jak poruszać się po menu technologii - Interfejs -Technologia w Surviving Mars | Podstawy - Surviving Mars - poradnik do gry

W tym rozdziale poznasz jak poruszać się po menu technologii. Dowiesz się również, co się składa na punkty badań.

1. Kolejka badań

W tym miejscu widoczne są wszystkie zakolejkowane badania wraz z kosztami w postaci punktów badań oraz z postępami prac nad technologią.

2. Pomoc zewnętrzna

Czyli Outsourcing. W grze dostępna jest opcja pomocy zewnętrznej, w zamian za fundusze sponsora można wykupić punkty badań.

3. Gałąź technologiczna

Od lewej strony widać kategoryzację technologii. Jest ich w sumie 6: biotechnologia, inżyniera, robotyka, fizyka, socjologia oraz przełomy.

4. Technologie

W sześciokątach umieszczone są technologie. Sześciokąty ze znakami zapytania to technologie jeszcze nieodkryte. Szare figury symbolizują technologie zbadane, natomiast kolorowe - gotowe do zbadania. Zauważ, że przy niektórych są również cyfry. Oznacza to kolejność ich badania.

5. Statystyki

W tym miejscu możesz zasięgnąć informacji dot. źródeł Twoich punktów badań. Punkty zapewniane przez sponsora to punkty bazowe. Posiadając odpowiednie budynki badawcze w kolonii oraz geniuszy, można uzyskać więcej punktów. Niektóre technologie zwiększają poziom uzyskanych punktów badań.