Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Postal 2 - poradnik do gry

Postal 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[MONDAY] część 2 | Postal 2 poradnik Postal 2

Ostatnia aktualizacja: 31 października 2019

1 - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry
W drodze do biura idąc po schodach napotkamy grupkę protestujących [09] - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry

W drodze do biura idąc po schodach napotkamy grupkę protestujących [09] . Można śmiało przejść koło nich, bo oprócz krzyków nic nikomu nie robią. Na końcu schodów znajdują się drzwi do biura [10] .

2 - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry
3 - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry
Wchodzimy do środka (za biurkiem leży karabin maszynowy) i kierujemy się w stronę lewego korytarza [11] - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry

Wchodzimy do środka (za biurkiem leży karabin maszynowy) i kierujemy się w stronę lewego korytarza [11] . Wzdłuż niego mijamy wejścia do pokoi. Nas interesuje pokój na końcu [12] . Wchodzimy do środka i spotykamy pracownika firmy, po krótkiej rozmowie z nim zabieramy czek ze stołu [13] .

Tutaj zaczynają się pierwsze kłopoty naszego bohatera - [MONDAY] część 2 | Postal 2 - Postal 2 - poradnik do gry

Tutaj zaczynają się pierwsze kłopoty naszego bohatera. Znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Ci bezbronni ludzie, którzy protestowali pod biurem, okazali się niebezpiecznymi i uzbrojonymi wariatami. Wkroczyli do biura i próbują pozabijać wszystkich pracowników oraz naszego bohatera. Jednak nie wiedzieli, że zadzierają z największym kozakiem w mieście i muszą ponieść karę [14] . W sumie nie musimy wiele się trudzić, bo większość za nas zrobią pracownicy firmy. Ale należy być czujnym i bezwzględnym dla wroga. Tak więc po wykończeniu przeciwników zwiedzamy wszystkie pokoje biurowe w celu dozbrojenia się.