Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

MudRunner - poradnik do gry

MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

MudRunner: Wyspa - mapa MudRunner poradnik, porady

Na początku masz dostęp również do małej mapy, jaką jest Wyspa. Posiada niewiele zabłoconych tras. Możesz szybko dostać się do drugiego warsztatu, korzystając z drogi asfaltowej pomiędzy wzniesieniami. Jednak na środku jest blokada, która uniemożliwiają ruch pojazdom z transportem drewna. Sporym wyzwanie dla niektórych pojazdów, mogą okazać się silne nurty rzek. Zwłaszcza małe pojazdy mają problem z takimi miejscami i mogą łatwo ulec przewróceniu. Warto najpierw podczepić linkę do drzewa po drugiej stronie rzeki i dopiero wtedy zacząć się przeprawiać. Możesz też podróżować plażami, które są dość dobrym terenem dla ciężarówek. W tej misji musisz dowieźć drewno do dwóch tartaków.

Ten scenariusz należy do kategorii łatwych, ponieważ możesz rozpocząć grę z trzema pojazdami, wartymi łącznie 7 gwiazdek - MudRunner: Wyspa - mapa - MudRunner - poradnik do gry

Ten scenariusz należy do kategorii łatwych, ponieważ możesz rozpocząć grę z trzema pojazdami, wartymi łącznie 7 gwiazdek. Odblokowanie garażu na drugim krańcu mapy jest opcjonalne, choć zaraz bardzo łatwe. Wystarczy przejechać kawałek zabłoconej drogi koło tartaku i potem skorzystać z asfaltowej nawierzchni. Obok drugiego garażu jest stacja paliw. Na Wyspie pojazdy są rozrzucone po całej mapie, choć zazwyczaj możesz natknąć się na niektóre pojazdy w małym miasteczku, niedaleko twojej pozycji startowej.

Do tartaku, który jest zaraz obok twojej pozycji startowej, najlepiej przetransportować drewno z tartaku na zachodzie. Niebieska trasa pokazuje jak szybko i łatwo można tam dojechać. Problemem tej trasy są przeprawy przez dwie rzeki, który mają silny nurt (czerwone ikony wykrzykników). Warto mieć w pobliżu dodatkową ciężarówkę lub mocny pojazd ratunkowy w razie wywrotki lub innych problemów. Jasnoniebieski odcinek tej trasy, sugeruje alternatywną drogę. Zakłada podróżowanie zboczem góry. W ten sposób ominiesz rzekę, a pokonasz dwa małe strumyki. Musisz jednak uważać, żeby twoje pojazdy nie wywróciły się lub zablokowały na kamieniach. Następnie, wystarczy skorzystać z drogi asfaltowej i pierwszy tartak zaliczony.

Do drugiego tartaku, możesz przetransportować drewno z tego samego punktu tartacznego, korzystając z niebieskiej trasy i dalej przez las. Jednak będziesz musiał pokonać kolejne rzeki oraz trudną, błotnistą drogę. Poza tym może zabraknąć ci paliwa.

O wiele lepszym rozwiązaniem, jest wykorzystanie drugiego punktu tartacznego i podróż wzdłuż północnej plaży. Pomarańczowa trasa sugeruję ominięcie szerokiej błotnistej drogi i wyjechanie wprost na zachodnią plażę. Przejedziesz koło warsztatu i stacji paliw (po drodze uzupełniając bak paliwa). Teraz wjeżdżasz na plażę i cieszysz się widokami. Uważaj na kamienie, które mogą uszkodzić twój pojazd przy dużej prędkości. Jedynym większym wyzwanie jest pokonanie rzeki (czerwony wykrzyknik), ale mocne ciężarówki powinny poradzić sobie bez problemów. Dalszy szlak to mieszanka piaskowanej i błotnistej drogi, która nie jest już dużym wyzwaniem.