Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

MudRunner - poradnik do gry

MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

MudRunner: Ciężarówki 6-kołowe (klasa C) MudRunner poradnik, porady

Ciężkie pojazdy - ciężarówki 6-kołowe: C-255, C-256 i C-260, C-375, C-4320 i C-43010, C-4310, C-65111 i C-65115.

Klasa C to kręgosłup logistyczny w tej grze. Będziesz korzystał właśnie z tych ciężarówek, aby przewieźć drewno, punkty warsztatu czy paliwo. Spędzisz sporo czasu za kółkiem właśnie tych maszyn, więc warto coś o nich wiedzieć. Można podzielić Klasę C na trzy podgrupy, od najsłabszej do najsilniejszej, gdy mówimy o mocy silnika i możliwościach pokonywania terenu (choć są pewne wyjątki).

C-255, C-256 i C-260

C-255 oraz C-256 to podstawowe pojazdy ciężarowe na początku gry - MudRunner: Ciężarówki 6-kołowe (klasa C) - MudRunner - poradnik do gry

C-255 oraz C-256 to podstawowe pojazdy ciężarowe na początku gry. Mogą zamontować prawie wszystkie dodatki i w odróżnieniu od pozostałych ciężarówek, jako jedyne w Klasie C, mogą transportować długie transporty drewna warte 6 punktów. Musisz jednak uważać przy takim składzie, ponieważ jest bardzo długi i łatwo jest zahaczyć o drzewa lub inne przeszkody. Ich największą wadą są słabe możliwości pokonywania trudnego terenu. C-255 ma najsłabszy silnik, a C-256 nie ma napędu na cztery koła i może być odblokowany dopiero po zdobyciu 4 punktów dostępu. Dlatego warto mieć w okolicy drugą ciężarówkę na wypadek sytuacji awaryjnej.

C-260 może mieć zamontowany żuraw i jako jedyny ma napęd na cztery koła w odróżnieniu od poprzednich modelów. Również ma dostęp do większości dodatków i może transportować wszystkie długości drewna. Potrzebujesz jednak aż trzech punktów postępu do odblokowania tego modelu. Biorąc pod uwagę wszystkie pojazdy, to jest "średniakiem", tzn. poradzi sobie w większości sytuacji, ale w trudniejszych miejscach lub przeszkodach będzie miał problemy. Mimo tego, jest najlepszym wyborem z tej grupy.

C-375, C-4320 i C-43010

Ta rodzina ciężarówek to jedna z najbardziej uniwersalnych pojazdów w grze - MudRunner: Ciężarówki 6-kołowe (klasa C) - MudRunner - poradnik do gry

Ta rodzina ciężarówek to jedna z najbardziej uniwersalnych pojazdów w grze. Wszystkie mają dobre silniki, szerokie koła i świetną przyczepność. Będą to najczęściej wykorzystywane pojazdy w grze, zwłaszcza w pierwszych mapach. Można zamontować prawie wszystkie dodatki, oprócz naczepy do transportu największych ładunków drewna. C-375 "Ural" to wojskowa ciężarówka i jest dostępna praktycznie od początku. Najlepiej wykorzystać właśnie ten pojazd do transportowania drewna lub punktów warsztatu. Jest dobrym wyborem przez pierwszych kilka misji i często spotkasz go do odblokowania na mapie.

C-4320 i C-43010 to wersje cywilne, które minimalnie się od siebie różnią. Pierwszą możesz zdobyciu po ukończeniu pierwszej mapy, ale drugą po zdobyciu 4 punktów postępu. Jest minimalnie lepsza, ponieważ posiada trochę mocniejszy silnik i lepszą sterowność. Minusem wszystkich tych pojazdów jest koszt 3 gwiazdek, jeśli chcesz wybrać te modele do ekipy początkowej.

C-4310, C-65111 i C-65115

Grupa tych pojazdów, przypomina słynną serie rosyjskich ciężarówek Kamaz - MudRunner: Ciężarówki 6-kołowe (klasa C) - MudRunner - poradnik do gry

Grupa tych pojazdów, przypomina słynną serie rosyjskich ciężarówek Kamaz. Są to najlepsze pojazdy w Klasie C. Wszystkie mają niezwykle mocne silniki i dobrze radzą sobie w błocie oraz trudnym terenie. Mogą przewozić i ciągną prawie wszystkie ładunki, oprócz długich transportów drewna. Nie mają problemu z wyciąganiem innych pojazdów oraz pokonywaniem przeszkód wodnych. Ich jedyną wadą jest spore spalanie przy włączonym napędzie na cztery koła i blokadzie dyferencjału. Nie są też dostępne od początku, ale w momencie odblokowania, powinieneś z nich jak najczęściej korzystać.

C-4310 jest dostępny po ukończeniu pierwszej mapy i szybko powinien być twoim głównym pojazdem. Natomiast do odblokowania następcy, czyli lepszego C-65111, potrzebujesz 2 punktów rozwoju. Wszystkie wymagają 3 gwiazdek, przez co w dalszych scenariuszach nie będziesz mógł z nich często korzystać. C-65115 można czasem znaleźć na mapie w losowych lokacjach, ale nie jest to wersja terenowa, a cywilna odmiana C-65111. Posiada 9 biegów i nie ma napędu na cztery koła ani blokady dyferencjału, co czyni go idealnym do podróżowania po asfalcie, a nie błocie.