Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

MudRunner - poradnik do gry

MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

MudRunner: Pojazdy osobowe (klasa A) MudRunner poradnik, porady

Klasa A to małe pojazdy osobowe. Nie mogą one przewozić żadnych ładunków, ale świetnie nadają się do podróżowania po świecie gry. Część z tych pojazdów, to terenówki, które idealnie sprawdzają się w roli odkrywców. Najlepiej wykorzystać ich zalety do odblokowania punktów obserwacyjnych i badania terenu przed twoimi ciężarówkami.

W grze możesz natknąć się na wszystkie pojazdy, ale do drużyny początkowej możesz wybrać tylko A-469 (po lewej na obrazku) i A-3151 (po prawej) - MudRunner: Pojazdy osobowe (klasa A) - MudRunner - poradnik do gry

W grze możesz natknąć się na wszystkie pojazdy, ale do drużyny początkowej możesz wybrać tylko A-469 (po lewej na obrazku) i A-3151 (po prawej). A-968 (pośrodku) możesz tylko odblokować na niektórych mapach. Wszystkie są warte jedną gwiazdkę.

A-968M

A-968 to bardziej ciekawostka niż praktyczny w zastosowaniu pojazd. - MudRunner: Pojazdy osobowe (klasa A) - MudRunner - poradnik do gry
A-968 to bardziej ciekawostka niż praktyczny w zastosowaniu pojazd.

Jest to typowy samochód osobowy. Nie możesz go wybrać do początkowego składu, ale nie ma czego żałować. Jest to najsłabszy pojazd w grze. Nie posiada mocnego silnika, łatwo się zakopuje i ciężko prowadzi w błocie. Jedyną jego zaletą jest bardzo małe zużycie paliwa. Teoretycznie nadaję się do zwiadu, ale lepiej wykorzystać inne pojazdy. Może przewozić części warsztatowe i korzystać z linki.

A-469

A-469 to twoje podstawowe narzędzie w eksploracji terenu. - MudRunner: Pojazdy osobowe (klasa A) - MudRunner - poradnik do gry
A-469 to twoje podstawowe narzędzie w eksploracji terenu.

Terenowy pojazd UAZ jest twoim najlepszym narzędziem do zwiadu. Jest szybki i zwinny, może jeździć nawet w gęstym lesie w przeciwieństwie do innych pojazdów. Posiada napęd na cztery koła co czyni go niezwykle mobilnym. Jest w stanie pokonać większość przeszkód terenowych, chociaż musi uważać na gęste i głębokie błoto oraz na rzeki o silnym nurcie. Dzięki wyciągarce jest w stanie wjechać na strome wzniesienia i dostać się w prawie każde miejsce. Może przewozić dodatkową oponę (punkty naprawcze) i części zapasowe (paliwo i punkty naprawcze). Jest dostępny od pierwszej mapy.

A-3151

A-3151 jest świetnym pojazdem terenowym. - MudRunner: Pojazdy osobowe (klasa A) - MudRunner - poradnik do gry
A-3151 jest świetnym pojazdem terenowym.

To nadal UAZ, ale bardziej uwspółcześniona wersja. Odznacza się tymi samymi zaletami co stara wersja, ale dodatkowo posiada lepsze, szersze opony. Dzięki temu lepiej radzi sobie w terenie skalistym i błotem. Posiada odrobinę lepszy silnik co czyni go świetnym następcą A-469. Bardzo przydaje się w dwóch ostatnich mapach gry swobodnej. Jest dostępny po uzyskaniu 4 punktów postępu.