Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zarabiać monety? | Porady do LEGO Marvel 2 Poradnik LEGO Marvel Super Heroes 2

Monet w tej odsłonie LEGO jest... jak na lekarstwo. Postacie są drogie, a ułatwienia w postaci mnożników zdobywanych monet jeszcze droższe. Jak więc zebrać pieniądze na to wszystko? Otóż są dwa triki, którymi możesz się zająć. Na początku zabawy totalnie zignoruj zdobywanie monet. Nie musisz kupować żadnych postaci, ponieważ te zdobywane z głównych misji będą odblokowywane za darmo. Staraj się więc po prostu zdobywać monety przy okazji wykonywania zadań głównych. Po przejściu wszystkich dwudziestu misji będziesz mieć wystarczającą ilość monet na zakup mnożnika x2. Udaj się w takiej sytuacji do komputera Gwenpool ulokowanego w Posiadłości Avengers i kup największy mnożnik, na który cię aktualnie stać (mnożnik x2 nie powinien być dla ciebie zbyt drogi). Pamiętaj także, że po zakupie mnożnika musisz go aktywować w opcjach (Dodatki - mnożnik x2).

Kolejnym krokiem będzie zebranie wystarczającej ilości monet na mnożnik x4 oraz x6. Po ich aktywacji nie będziesz musiał się martwić więcej o pieniądze. Żeby jednak to zrobić musisz je zebrać (około dwóch milionów monet).

Dodatkowo możesz także skupić się na wykonaniu misji Gwenpool (misja 5 - To tu, Totem). Znajdziesz tam różowy klocek - przyciąganie monet. Dzięki temu udogodnieniu zbieranie monet stanie się łatwiejsze.

Sposób #1

Misja pierwsza (Czy ktoś pokona Esona - Jak szybko zarabiać monety? | Porady do LEGO Marvel 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Misja pierwsza (Czy ktoś pokona Esona?) zawiera idealne miejsce do "farmienia" monet. Na powyższym obrazku pokazane zostało miejsce, w którym możesz to robić. Wystarczy, że aktywujesz fontannę, a wypadnie z niej całe mnóstwo złotych i niebieskich studów. Po zebraniu wszystkich świecidełek, zapisz i wyjdź z gry, by potem powrócić do niej ponownie i wykonać ten krok drugi raz.

Ważnym tutaj jest, by zapisywać grę przed wyjściem. Jeżeli jej nie zapiszesz, po wyjściu z gry będziesz musiał odgrywać część misji na statku ponownie. Sposobem z zapisem staniesz od razu w drugiej fazie zadania, czyli w miejscu, w którym znajduje się fontanna. W taki sposób oszczędzisz dużo czasu.

Sposób #2

Drugim sposobem jest ukończenie wyzwań w pokoju Grandmastera - Jak szybko zarabiać monety? | Porady do LEGO Marvel 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Drugim sposobem jest ukończenie wyzwań w pokoju Grandmaster'a. Znajdziesz go w Posiadłości Avengers. Za każdą rozgrywkę zbierać będziesz całkiem sporą sumkę monet, a co najważniejsze, możesz powtarzać ten krok dowolną ilość razy bez konieczności wychodzenia z gry, tak jak to było w przypadku pierwszego sposobu.