Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 Poradnik LEGO Marvel Super Heroes 2

Misja pełni rolę walki na arenie. Na początku dostań się do Lemurii, by aktywować zadanie, a później staraj się uwolnić Hulka z rąk bossa. Bossem będzie tym razem Red King, a właściwie jego mechaniczny wąż. Rozwiązuj zagadki podczas walki, by okryć się chwałą i otrzymać kolejne nagrody w postaci żetonów postaci.

Uwolnij Hulka

Kolejną misją będzie pokonanie Red Kinga - Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Kolejną misją będzie pokonanie Red Kinga. Na początku jednak dostań się do Lemurii i zaakceptuj zadanie, by przenieść się na koloseum. Po odzyskaniu panowania nad postaciami twoim zadaniem będzie uwolnienie Hulka. Żeby to zrobić musisz zniszczyć złoty pojazd pokazany na obrazku. Zmień więc postać na Kapitan Marvel i ostrzeliwuj laserem wymagany punkt.

Po uwolnieniu Hulka przejdź na lewą stronę areny i zbuduj z klocków przełącznik - Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Po uwolnieniu Hulka przejdź na lewą stronę areny i zbuduj z klocków przełącznik. Sam przełącznik użyj korzystając z postaci Kapitana Ameryki. W ten sposób otworzą się drzwi, a na arenę wyjedzie rydwan, który musisz zniszczyć korzystając z laserów Kapitan Marvel. Ze zniszczonego rydwanu rozsypią się klocki. Zbuduj z nich kolejny obiekt - kurczaka.

W kolejnej fazie zauważysz drugiego strażnika łapiącego Hulka. Podejdź do niego jako Doktor Strange i użyj zaczepu, by zrzucić przeciwnika z latającego pojazdu. Następnie przejdź na prawą stronę, zbuduj podest dla Kapitana Ameryki i użyj tej postaci, by rzucić tarczą w czerwony przycisk na ścianie.

Następnie przejdź na środek i z rozsypanych na ziemi klocków stwórz talerz i ciasteczka. Samo danie musisz przenieść korzystając z postaci Doktora Strange. Cała faza powtórzy się po raz kolejny. Tym razem będziesz musiał zrzucić strażnika korzystając z postaci Thora. Naładuj swój młot i wystrzel elektrycznością w stronę generatora umiejscowionego na pojeździe przeciwnika.

Pokonaj Red King'a

Po pokonaniu trzeciego strażnika czas na walkę z samym Red Kingiem - Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Po pokonaniu trzeciego strażnika czas na walkę z samym Red Kingiem. Sam boss będzie chroniony przez gigantycznego, mechanicznego węża, a jedynym sposobem na jego pokonanie jest zniszczenie złotych zaczepów ulokowanych na wężu. Na początku jednak podejdź na środek i ugaś pożar korzystając z Kapitana Ameryki. Później stwórz z rozsypanych na ziemi klocków platformę, skorzystaj z niej jako tam postać i odbij laser węża w stronę omówionych wcześniej zaczepów.

Jak tylko zniszczysz zaczepy, Red King zejdzie na ziemię - Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Jak tylko zniszczysz zaczepy, Red King zejdzie na ziemię. Będzie go otaczać pole ochronne, a najlepszym sposobem na jego przekroczenie jest użycie tarczy Kapitana Ameryki. Wystarczy, że się za nią schowasz w momencie aktywowania miotacza ognia, a przejdziesz przez pole ochronne Red Kinga. W taki sposób będziesz mógł okładać go do momentu rozpoczęcia drugiej fazy walki.

Kolejna faza to kopia poprzedniej - Misja 15 - Red King i jego ring | Solucja LEGO Marvel Super Heroes 2 - LEGO Marvel Super Heroes 2 - poradnik do gry

Kolejna faza to kopia poprzedniej. Przejdź na środek, zbuduj platformę dla Kapitana Ameryki i odbij laser mechanicznego węża w stronę złotego zaczepu. W ten sposób Red King zejdzie na ziemię, a ty możesz okładać go w ten sam sposób co poprzednio.

Ostatnim krokiem będzie naładowanie generatora znajdującego się na wężu. Zmień więc postać na Thora, naładuj swój młot i wystrzel wiązkę elektryczności. W ten sposób Red King zostanie pokonany, a ty w nagrodę za wykonanie misji otrzymasz kolejne postacie:

  1. Hulk
  2. Hulk (Thor: Ragnarok)
  3. Bruce Banner
  4. Bruce Banner (Thor: Ragnarok)
  5. Wojownik Kronan
  6. Red King