Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Elex - poradnik do gry

Elex - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Schronisko separatystów | Rozpoczęcie łowów | Zadania główne poradnik Elex

Na stronie jest opis przejścia zadania "Schronisko separatystów" gry Elex. To jeden z questów głównej fabuły wchodzący w skład zadań z grupy Akcja odwetowa w dzienniku bohatera. Quest ten dotyczy odnalezienia kryjówki Albów-separatystów oraz spotkania się z nimi w celu zdobycia potencjalnych sojuszników.

Jak odblokować quest: Automatycznie po jednej z rozmów z Durasem w głównym zadaniu Przetrwanie.

Wejdź do konwertera żeby spotkać się z separatystami - Schronisko separatystów | Rozpoczęcie łowów | Zadania główne - Elex - poradnik do gry
Wejdź do konwertera żeby spotkać się z separatystami

Zadanie to pojawi się w dzienniku po odbyciu finałowej rozmowy z berserkerem Durasem w głównym zadaniu Przetrwanie. Alternatywnie możesz o nim dowiedzieć się po tym jak podróżując po świecie gry wpadniesz na patrol separatystów dowodzony przez Keraxa.

Siedziba Albów-separatystów znajduje się w lokacji Konwerter w południowej Abessie. Po dotarciu na miejsce do odbycia jest rozmowa z ich liderem - Sestakiem (200XP).

Przekonanie Sestaka o swojej nienawiści do Albów pozwoli ci rozpocząć współpracę z separatystami mającą na celu osłabianie Albów (400XP) - Schronisko separatystów | Rozpoczęcie łowów | Zadania główne - Elex - poradnik do gry

Przekonanie Sestaka o swojej nienawiści do Albów pozwoli ci rozpocząć współpracę z separatystami mającą na celu osłabianie Albów (400XP).

Pierwszym zadaniem od Sestaka jest wyłączenie konwertera w lokacji, w której się znajdujecie. Odszukaj windę i skorzystaj z niej. Docieraj do kolejnych wind w wieży aż przedostaniesz się na szczyt konwertera gdzie znajduje się pomieszczenie kontrolne. Wejdź w interakcję z komputerem z powyższego obrazka, a wyłączysz konwerter w Południowej Abessie (1000XP). Możesz po wszystkim zdać raport Sestakowi. Warto też zajrzeć na dach konwertera, bo odnajdziesz tam m.in. kilka napojów Napój Elexowy (darmowe premie do rozwoju bohatera).

Uwaga - Możesz w podobny sposób sabotować inne konwertery w świecie gry. Zajęcie się tym tematem nie jest wymagane już teraz, ale ich sabotaż stanie się obowiązkowym krokiem w dalszej części głównej fabuły (po szczegóły przejdź do opisu zadania Wojna z maszynami z trzeciego rozdziału gry).

Do zabicia jest dwóch Albów - Schronisko separatystów | Rozpoczęcie łowów | Zadania główne - Elex - poradnik do gry
Do zabicia jest dwóch Albów

Z separatystami powiązane jest także zadanie Kontakt, które widnieje w dzienniku od samego początku gry jako główny quest. Jego zaliczeniem zajmij się po tym jak awansujesz na co najmniej 10 poziom. Przenieś się do lokacji Konwerter w Edan i dotrzyj we wskazane miejsce. Po obejrzeniu filmu od razu rozpocznie się walka i musisz zabić dwóch Albów. Otrzymasz w sumie 680XP. Powróć do Konwerter w Południowej Abessie i poinformuj Sestaka o zwycięstwie. Oprócz nowej cut-scenki nagrodzony zostaniesz też 700XP.

Do Sestaka powróć też po tym jak dołączysz do jednej z frakcji w ramach zadania Na skrzydłach wolności i awansujesz w jej rangach na tyle żeby odblokować lepsze wyposażenie. Otrzymasz za to 1000XP i dodatkowo 2000XP za ukończenie wszystkich głównych zadań z grupy Akcja odwetowa z dziennika bohatera. Awansujesz też w ten sposób do drugiego rozdziału gry - Plany wojenne.

NPC w zadaniu: Kerax, Sestak