Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mashinky - poradnik do gry

Mashinky - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wczesna era pary | Lokomotywy | Mashinky poradnik Mashinky

Lokomotywy ze wczesnej ery pary są bardzo tanie, ale mają również bardzo słabe statystyki - Wczesna era pary | Lokomotywy | Mashinky - Mashinky - poradnik do gry

Lokomotywy ze wczesnej ery pary są bardzo tanie, ale mają również bardzo słabe statystyki. Do Porter'a (3) i Baldwin'a (2) masz dostęp od początku gry, ale Rusian (1) jest dostępny po rozbudowie zajezdni.

Porter 2-6-0

Na starcie nie będziesz miał żadnych żetonów, więc najczęściej zakupisz Porter'a, który pociągnie kilka wagonów. Większa ilość będzie mu sprawiać trudność i zanim się rozpędzi minie sporo czasu. Jego zaletą jest niska cena i koszty utrzymania.

Warto szybko zdobyć żółte żetony, aby zakupić Baldwina - Wczesna era pary | Lokomotywy | Mashinky - Mashinky - poradnik do gry

Baldwin 4-6-0

Warto szybko zdobyć żółte żetony, aby zakupić Baldwin'a. Ma prawie dwa razy większą moc od Portera i jest w stanie pociągnąć 5-6 wagonów z przyzwoitą prędkością. Jego utrzymanie kosztuje więcej, ale nadal jest wart swojej ceny.

Rusian 2-10-0

Rusian to najlepszy wybór z pierwszej ery. Jego cena oraz koszt utrzymania jest wyrażony tylko w czarnych żetonach. Musisz zadbać o stały dopływ tych żetonów, aby w pełni cieszyć się tą lokomotywą. Ma świetne osiągi, ale bardzo dużo waży. Najlepszy wybór do transportu ciężkich lub długich składów.