Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mashinky - poradnik do gry

Mashinky - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Stacje przeładunkowe | Podstawowe konstrukcje | Mashinky poradnik Mashinky

Stacje przeładunkowe to specjalny typ stacji, który będzie pośredniczył w transporcie towarów. Nie można go stworzyć przez menu budowania lub w opcjach stacji. Jedynym sposobem jest nadanie odpowiednich poleceń. Taka stacja przydaje się w określonych sytuacjach, więc nie będzie często korzystał z tego rozwiązania.

Co daje stworzenie stacji przeładunkowej?

Usprawnia transport na dalsze odległości. Taka stacja ma służyć za punkt przeładunkowy. Idealnie sprawdzają się w sytuacji, gdy nie chcesz, żeby wszystkie twoje pociągi jechały pół mapy z danym towarem. Nadając odpowiednie polecenia, pociągi będą wyładowywały surowce lub towary na stacji, która normalnie nie przyjmuje danych towarów.

Musisz stworzyć dwa nowe połączenia - Stacje przeładunkowe | Podstawowe konstrukcje | Mashinky - Mashinky - poradnik do gry

Musisz stworzyć dwa nowe połączenia. Jedno będzie przywozić towary (1), a drugie zabierać do miejsca docelowego (2). Połączenie, które dowozi towary musi mieć przypisane stacje, które ma odwiedzić i dodane polecenie wyładunku (3). W ten sposób pozostawi towary, mimo braku odbiorcy w pobliżu. Dzięki takiej stacji możesz usprawnić transport dużych ilości towarów na dalekie odległości lub upłynnić produkcję, w sytuacji, gdy pociągi nie nadążają z wywożeniem towarów.