Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Paladins: Champions of the Realm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Paladins: Champions of the Realm - poradnik do gry

Paladins: Champions of the Realm - poradnik do gry

Walcz w imię swojej drużyny! Poradnik do gry Paladins: Champions of the Realm to bogaty w ilustracje materiał szkoleniowy, który przyda się każdemu adeptowi sieciowych walk. Poradnik szczegółowo objaśnia tryby gry, mapy i system kart oraz uczy taktyk walk różnych bohaterów.

Niniejszy poradnik do bety gry Paladins: Champions of the Realm omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej podstaw. Pierwszy rozdział tego poradnika został poświęcony poradom ogólnym, które mogą ułatwić osobom początkującym pierwszy kontakt z grą. Kolejny rozdział objaśnia tryby gry i opisuje mapy na których można brać udział w poszczególnych potyczkach. Następny rozdział przybliży Ci rodzaje bohaterów oraz ich krótką charakterystykę. W ostatnim rozdziale będziesz mieć możliwość zapoznania się z systemem kart, który został wprowadzony do gry jako istotny element strategii, a także jako smaczek kolekcjonerski.

Paladins: Champions of the Realm to pierwszoosobowa strzelanka opracowana przez studio Hi-Rez. Rozgrywka skupia się na wieloosobowych (drużyny składają się maksymalnie z 6 osób) pojedynkach online. W grze znajdziesz sporą ilość Bohaterów o zróżnicowanym charakterze, którzy posługują się nie małym arsenałem. Rozwój postaci został urozmaicony poprzez specjalne karty za pomocą których można stworzyć kompletną talię, aby wzmocnić swojego Bohatera. Każda z dostępnych postaci w trakcie walki może korzystać z unikatowych umiejętności i poruszać się po polu walki korzystając z pomocy sprawnego wierzchowca. Mapy są duże i bardzo ładnie wykonane, a rozgrywa jest bardzo dynamiczna i sporo rzeczy trzeba wykonywać intuicyjnie ponieważ chwila zawahania może kosztować życie Twojego Bohatera.

Poradnik do bety gry Paladins: Champions of the Realm zawiera:

  • Porady ogólne dla nowych graczy
  • Opis trybów gry
  • Informacje na temat rodzajów Bohaterów
  • Krótką charakterystykę Bohaterów
  • Objaśnienia systemu kart

Łukasz "qwert" Telesiński (www.gry-online.pl)

Poradnik powstał we współpracy z twórcami gry Paladins firmą Hi-Rez Studios.

Grę możesz pobrać za darmo tutaj.

Informacje o Paladins: Champions of the Realm - poradnik do gry

Autor : Łukasz Qwert Telesiński

Ostatnia aktualizacja : 11 stycznia 2017

Poradnik zawiera : strony: 28, ilustracje: 316 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Paladins: Champions of the Realm - poradnik do gry