Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gwint - poradnik do gry

Gwint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Tryby gry Poradnik Gwint

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2017

W Gwincie gracz ma możliwość uczestniczenia w paru rodzajach rozgrywek - Tryby gry - Gwint - poradnik do gry

W Gwincie gracz ma możliwość uczestniczenia w paru rodzajach rozgrywek. Od zwykłej rozgrywki z wirtualnym przeciwnikiem, poprzez towarzyskie starcie z losowym graczem lub przyjacielem, aż do poważnej rozgrywki rankingowej w której trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami.

Potyczka

Klasyczny pojedynek z prawdziwym przeciwnikiem. Po wybraniu talii gra wylosuje dla Ciebie odpowiedniego przeciwnika, który posiada podobny poziom zaawansowania. Tryb ten jest podstawową formą rozwoju konta ponieważ przed osiągnięciem 10 poziomu nie będziesz w stanie brać udziału w rozgrywkach rankingowych.

Rozgrywka rankingowa

Po osiągnięciu 10 poziomu konta będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach rankingowych - Tryby gry - Gwint - poradnik do gry

Po osiągnięciu 10 poziomu konta będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach rankingowych. Gdy po raz pierwszy skorzystasz z tego trybu, gra sama obliczy Twój poziom zaawansowania na podstawie gier rozegranych w trybie potyczki i przydzieli Cię do odpowiedniej rangi. Za tę operację otrzymasz także dodatkowe nagrody. Od teraz każda rozegrana potyczka w tym trybie, poza punktami doświadczenia i dodatkowymi nagrodami będzie premiowana punktami rankingowymi, które należy zbierać, aby piąć się w górę drabinki rankingowej. Miej się na baczności ponieważ rozgrywki rankingowe to nie przelewki, a za przegraną z Twojego konta zostanie odliczona pewna pula punktów rankingowych. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że pomimo możliwości utraty punktów, raz zdobytej rangi nie można stracić. Co więcej, za każdą zdobytą rangę gracz otrzymuje odpowiednie nagrody: Fragmenty Kart, Pył Meteorytowy i Beczki z kartami.

Gra z przyjacielem

W tym trybie możesz zaprosić znajomego do rozgrywki w Gwinta. Zaproszenie mogą odebrać tylko osoby, które aktualnie znajdują się w menu głównym gry. Po skończonej rozgrywce nie otrzymujesz dodatkowych nagród, jak w przypadku zwykłej Potyczki lub Rozgrywki Rankingowej.

Wyzwania

W tym trybie rozgrywki gracz ma dostęp do samouczka, który w bardzo dobry sposób wyjaśnia podstawy rozgrywki - Tryby gry - Gwint - poradnik do gry

W tym trybie rozgrywki gracz ma dostęp do samouczka, który w bardzo dobry sposób wyjaśnia podstawy rozgrywki. Poza tym, czeka tutaj na gracza wiele wyzwań związanych z każdą z Frakcji dostępną w grze. Nagroda za podjęcie tego wyzwania jest nie byle jaka ponieważ poza sporą ilością Orenów i Fragmentów kart można zdobyć dodatkowych 2 Liderów do każdej Frakcji. Każdy początkujący gracz powinien zajrzeć tutaj w pierwszej kolejności.

Trening

Tryb, który pozwala zmierzyć się z wirtualnym przeciwnikiem. Rozgrywka Treningowa to świetny sposób na zwiększenie własnych umiejętności lub sprawdzenie talii. Szczególnie polecany jest dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Gwintem i nie poznali jeszcze dobrze zasad gry.