Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gwint - poradnik do gry

Gwint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Rzadkość kart Poradnik Gwint

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2017

W Gwincie karty zostały podzielone m - Rzadkość kart - Gwint - poradnik do gry

W Gwincie karty zostały podzielone m.in. ze względu na Rzadkość występowania. Aby zorientować się do jakiej grupy należy dana karta wystarczy spojrzeć na mały kwadracik umieszczony w prawym dolnym rogu każdej karty.

Zwykłe karty

Zwykłe karty możesz rozpoznać po białym kwadraciku znajdującym się w prawym dolnym rogu - Rzadkość kart - Gwint - poradnik do gry

Zwykłe karty możesz rozpoznać po białym kwadraciku znajdującym się w prawym dolnym rogu. Karty zwykłe występują w pakietach najczęściej więc szybko uzbierasz ich dużą ilość. Ze względu na częstotliwość występowania będą się powtarzać co może być nieco denerwujące, ale chociaż będziesz mógł/a przerobić je na Fragmenty Kart, aby stworzyć inne, które bardziej Ci się przydadzą.

Rzadkie karty

Rzadkie karty można rozpoznać po niebieskim kwadraciku - Rzadkość kart - Gwint - poradnik do gry

Rzadkie karty można rozpoznać po niebieskim kwadraciku. Mają większą wartość niż karty zwykłe i występują w beczkach w ograniczonej liczbie. Każda beczka gwarantuje co najmniej jedną rzadką kartę przez co nieco trudniej je zdobyć.

Epickie karty

Epickie karty posiadają fioletowy kwadracik i występują bardzo rzadko - Rzadkość kart - Gwint - poradnik do gry

Epickie karty posiadają fioletowy kwadracik i występują bardzo rzadko. Mają już znacznie większą wartość i są potężniejsze od wcześniej wspomnianych kart Zwykłych i Rzadkich. Każda karta Epicka może występować w talii w ilości 1 sztuki.

Legendarne karty

Karty Legendarne oznaczone są złotym kwadracikiem i złotą ramką - Rzadkość kart - Gwint - poradnik do gry

Karty Legendarne oznaczone są złotym kwadracikiem i złotą ramką. Mają największą wartość zarówno pod względem posiadanych umiejętności, a także w aspekcie kolekcjonerskim. Legendarki to prawdziwa rzadkość i jeśli nie dopisze Ci szczęście, możesz otworzyć bardzo dużo beczek zanim trafisz na pierwszą z nich.