Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry

Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Civilization 6: Miasta-państwa handlowe, lista, emisariusze, premie Poradnik Sid Meier's Civilization VI

W poniższym rozdziale poradnika do gry Civilization 6 znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące miast-państw handlowych w Civ 6, a także opis korzyści związanych z utrzymywaniem wpływów w poszczególnych miastach i korzyści związane z przejmowaniem nad nimi kontroli.

Premie za emisariuszy

Dla każdego z miast handlowych przysługują takie same premie za utrzymywanie w nim odpowiedniej liczby emisariuszy. Pamiętaj, że jeśli utrzymujesz kilku przedstawicieli w kilku miastach handlowych to uzyskane w ten sposób premie łączą się.

Liczba emisariuszy

Premia

1

+4 złota w stolicy

3

+4 złota w każdej dzielnicy biznesowej

6

kolejne +4 złota w każdej dzielnicy biznesowej

Jeden z powodów dla którego warto odkryć miasto jako pierwszy to darmowy przychód w postaci 4 sztuk złota w każdej turze. Miej na uwadze, że na początku rozgrywki to niewiele więcej niż twoje miasto generuj samo. Wraz z rozwojem warto poświęcić kolejnych emisariuszy dla osiągnięcia limitu wymaganego by sięgnąć po status suzerena. Aby premia była adekwatna do twojego wkładu powinieneś posiadać co najmniej trzy miasta z dzielnicą biznesową, wtedy bez obaw możesz podnieść liczbę wysłanników do maksymalnej. Oczywiście nie powinieneś na to zważać, jeśli większa liczba emisariuszy jest niezbędna, aby utrzymać status suzerena.

Amsterdam

Ikona

Premia dla suzerena

Szlaki handlowe do zagranicznych miast przynoszą +1 złota za każdy zasób luksusowy dostępny w zagranicznym mieście - Civilization 6: Miasta-państwa handlowe, lista, emisariusze, premie - Sid Meiers Civilization VI - poradnik do gry

Szlaki handlowe do zagranicznych miast przynoszą +1 złota za każdy zasób luksusowy dostępny w zagranicznym mieście.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie