Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 1 - poradnik do gry

Battlefield 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gołębie wojenne | Tryby gry w Battlefield 1 poradnik Battlefield 1

Ten tryb pierwszy raz gości w serii Battlefield w takim wydaniu. Sama mechanika gry jest podobna do trybu unicestwienia z BF4. Zadaniem obu zespołów jest wysłanie wiadomości gołębiem.

Gołąb jest losowo umieszczany na mapie i może być podniesiony przez gracza z dowolnego zespołu - Gołębie wojenne | Tryby gry w Battlefield 1 - Battlefield 1 - poradnik do gry

Gołąb jest losowo umieszczany na mapie i może być podniesiony przez gracza z dowolnego zespołu. Następnie zadaniem zespołu jest obrona gracza z gołębiem. Na ekranie tego gracza, pod wyświetlanym czasem, pojawia symbol gołębia, a gdy niebieska obwódka zatoczy pełne koło, może on wypuścić gołębia. Przeciwnicy mogą jednak zestrzelić wypuszczonego gołębia w locie, a zespół nie dostaje wtedy punktu. Dlatego gracz wypuszczający gołębia musi być jak najdalej od wrogów.

Gracze mogą odradzać się tutaj na kolegach z drużyny lub w losowym punkcie.

Zespół otrzymuje punkt, gdy gołąb odleci. Gra się do trzech punktów, a gdy po 20 minutach nie ma rozstrzygnięcia, wygrywa zespół mający przewagę.

Porady

Jeżeli przejmiesz gołębia, znajdź bezpieczne miejsce, najlepiej przy granicach mapy. Schowaj się tam i nie ruszaj. Dzięki temu znacznie szybciej będziesz mógł uwolnić gołębia. Zaufaj swoim kolegom z zespołu, którzy będą cię osłaniać.

Jeżeli wróg wyśle gołębia, następuje ostrzał artyleryjski - Gołębie wojenne | Tryby gry w Battlefield 1 - Battlefield 1 - poradnik do gry

Jeżeli wróg wyśle gołębia, następuje ostrzał artyleryjski. Schowaj się na kilka chwil w budynku, a jeśli zginiesz, nie odradzaj się, dopóki nie zakończy się atak.

Zawsze zadbaj o to, aby być w pełnym składzie. Dzięki temu możesz odradzać się blisko pola walki. Jeżeli nie masz drużyny, musisz polegać na losowym punkcie odrodzenia. W praktyce wygląda to tak, że najczęściej ten punkt znajduje się bardzo daleko od gołębia i niepotrzebnie musisz tracić czas na dobiegnięcie do centrum pola walki.

Używaj klas elitarnych, rozmieszonych na mapie. Są one bardzo mocne i przydają się zarówno w odbijaniu gołębia, jak i przy obronie gracza z gołębiem.