Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Farming Simulator 17 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe | Opis maszyn w Farming Simulator 17 poradnik Farming Simulator 17

Tu zestawiono pozostałe kategorie sklepu i urządzenia nie pasujące do powyższych kategorii, o specjalnym przeznaczeniu.

Walce

Nazwa nie jest całkiem adekwatna do zastosowania. Urządzenia te pełną raczej funkcję spychu i nie całkiem nadają się do wyrównywania poziomu w silosach. Pomagają jednak przesuwać przedmioty na ziemi, robiąc z małych kupek duże stosy, np. trawę, ziarna itd. Montowane są na przedzie ciągnika i mogą być regulowane w osi pionowej.

Różne

Kategoria ta zawiera dwa urządzenia: walec Lizard R 5000 - służy on do usuwania pól lub zmniejszania ich wielkość. Wystarczy przejechać walcem po polu, by pas za walcem nie nadawał się już do zaorania. Drugie urządzenie to naczepa FST 990 - służy do transportu paliwa.

Wózki do naczep

W tej kategorii znajduje się tylko jeden wózek Fliegl Dolly EA. Służy on do transportowania dużych naczep i wywrotek do ciągników siodłowych za pomocą haków w prostych urządzeniach jak ciągniki i silosokombajny. Jeśli korzystasz z ciężarówki z siodłem nie musisz stosować tej "przejściówki".

Naczepy do żniwiarki/ścinarki

Te tanie urządzenia pozwalają ci na transport żniwiarek bez konieczności podjeżdżania po nie do sklepu kombajnem.

Obciążniki

Obciążniki dołączane są do ciągników korzystających z ciężkich urządzeń na jedną stronę, jak np. pługi. Pozwalają utrzymać ciągnik na ziemi wszystkimi kołami. Różne modele mają różną wagę, warto trzymać w swojej bazie kilka różnych modeli lub stosować zawsze najcięższe lub prawie najcięższe. Nie warto kupować najtańszego obciążnika w formie beczki Lizard 550. Często się przewraca, gdy próbujesz go podpiąć i prawie niemożliwe jest ustawienie go w szybki sposób do pionu, by go doczepić.

Palety

W sklepie zamówisz palety z nasionami, nawozami itp. - Pozostałe | Opis maszyn w Farming Simulator 17 - Farming Simulator 17 - poradnik do gry
W sklepie zamówisz palety z nasionami, nawozami itp.

Palety dostępne w sklepie zawierają nawozy, nasiona, którymi uzupełnisz siewniki i rozrzutniki nawozu, oraz palety rozsadowe do sadzenia topoli i drzew. Dodatkowo znajduje się tu także pasza dla świń, będąca pełnowartościowym pokarmem dla tych zwierząt.